سامسونگ گلکسی A21s احتمالا اولین گوشی با پردازنده اگزینوس ۸۵۰ باشد

سامسونگ هنوز گلکسی A21 را معرفی نکرده است، از قبل تر هم مشخص بود که گلکسی A21S هم در کار باشد، گرچه دشوار است که گفته شود چه زمانی وارد صحنه خواهد شد، مطمئنا منتظر رونمایی آن خواهیم بود. در حال حاضر همه اخبار نشان می دهد که گلکسی A21S اولین گوشی هوشمند سازنده کره ای با پردازنده جدید اگزینوس ۸۵۰ خواهد بود.

جالب اینجاست که نخستین اخبار مربوط به این مدل در اواخر ژانویه سال ۲۰۲۰ منتشر شده است، قبل از اینکه صحبتی در مورد گلکسی A21 شود. منطق و تجربیات گذشته حاکی از آن است که گلکی A21 اول رونمایی خواهد شد و بعدا رونمایی گلکسی A21s را شاهد خواهیم بود.

چه اطلاعاتی در مورد سامسونگ گلکسی A21s داریم ؟

اولین اطلاعاتی که در مورد این گوشی پدیدار شد، مخصوصا زیاد همگانی نشد. در اولین گزارش آنها گفتند که این مدل از دوربین ماکرو ۲ مگاپیکسلی برخوردار خواهد که با نگاهی به آخرین مدل های گلکسی A تقریبا این مسئله واضح به نظر می رسد.

به هر حال همچنین در مورد گلکسی A21 اطلاعاتی داریم که از حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی تا ۶۴ گیگابایتی با قابلیت گسترش از طریق کارت میکرو SD و همچنین از چهار نسخه رنگی، مشکی، سفید، آبی و قرمز خبر می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

چند هفته بعد اولین نشت ها، گزارش های دیگری در رابطه با گلکسی A21s منتشر شد. که گویای این بود که این تلفن هوشمند با یک باتری حداکثر ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی رونمایی می شود. باتری مشابهی که در گلکسی A31 و گلکسی M11 نیز وجود دارد.

گلکسی A21s

گذشته از همه این ها ما با چیز واقعا جالبی سر و کار داریم. یک تلفن هوشمند با شماره مدل SM-A217F در دیتابیس Geekbench یافت شده است. اول گلکسی A21 در بازار حاضر خواهد بود. این معیار نشان می دهد که این گوشی با پردازنده کاملا جدید اگزینوس ۸۵۰ متشکل از ۸ هسته رونمایی خواهد شد. این پردازنده هنوز رونمایی نشده است، بنابراین احتمالا این گوشی اولین دستگاهی خواهد بود که روی آن قرار می گیرد.

متاسفانه، Geekbench مشخصات دقیقی از اگزینوس ۸۵۰ فاش نمی کند، بلکه فقط فرکانس اصلی زمان (۲.۰ گیگاهرتز) را نشان می دهد. همچنین چیز زیادی  برای ما فاش نمی کند. با این حال، این پردازنده برای گوشی های میان رده است و احتمالا پشتیبانی از اتصالات ۵G را هم به همراه خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع Geekbench

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر