سامسونگ گلکسی F12 یا F12s به زودی در بازار هند رونمایی می شود

در اوایل ماه جاری، سامسونگ سری جدید گلکسی F را با گوشی ارزان قیمت گلکسی F14 در هند رونمایی کرد. این سری تمرکز بیشتری بر بخش دوربین دارد. با این اوصاف، سامسونگ در حال حاضر دارای سه سری میان رده است که عبارت اند از گلکسی M، گلکسی A و گلکسی F که به تازگی برپا شده است.

سامسونگ گلکسی F12 یا F12s به زودی در بازار هند رونمایی می شود

طبق گزارشی که اخیرا در حال ظهور است، سامسونگ اکنون در حال کار بر روی دستگاه جدیدی است که شماره مدل را به یدک می کشد. با توجه به نامگذاری قبلی این شرکت، می توان فرض کرد که این دستگاه با نام گلکسی F12 و یا F12s رونمایی خواهد شد؟ برای کسانی که در جریان نیستند گلکسی F41 همان گلکسی M31 با نام جدید است. اگر چنین باشد، ممکن است گلکسی F12 هم M12 با مارک تجاری جدید باشد.

سامسونگ گلکسی F12

از آنجا که این پیشرفت اولیه است، ما به جز شماره مدل، چیزی درباره این گوشی هوشمند نمی دانیم. انتظار داریم در هفته ها یا ماه های آینده اطلاعات بیشتر در سطح وب شاهد باشیم. با ورود به بخش قیمت، با توجه به اینکه F41 یک دستگاه مقرون به صرفه است، دستگاه باید در بخش پایین قیمت قرار گیرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دیگر گوشی های گلکسی F به زودی رونمایی می شود ؟

در حالی که مجموعه گلکسی F در حال حاضر دارای یک دستگاه است و این برند قصد دارد یک دستگاه دیگر هم به آن اضافه کرد، به نظر می رسد سامسونگ در ماه های آینده تعداد بیشتری گوشی های گلکسی F را به بازار عرضه کند.

این سازنده گوشی های هوشمند هر ساله مجموعه ای از دستگاه های را تحت دو سری گلکسی M و گلکسی A رونمایی می شود. سری جدید گلکسی f هم ممکن است از این روند غول کره ای پیروی کند.

سامسونگ به غیر از گلکسی F12 یا F12s، در حال کار بر روی پرچمدار جدید گلکسی S21 هم است که گفته می شود در ماه ژانویه شاهد عرضه رسمی خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر