سامسونگ گلکسی M01S با حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی همراه می باشد

در اوایل ماه جاری، سامسونگ گوشی هوشمند مقرون به صرفه خود را با نام گلکسی M01 عرضه کرد. به نظر می رسد که اکنون این شرکت در حال کار بر روی مدل S همین دستگاه است.

گلکسی M01S اخیرا به همراه گلکسی واچ ۳ در لیست گواهینامه BIS هند ظاهر شد. مطابق گزارش اخیر، به نظر می رسد که این دستگاه با حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی همراه است. این تنها چیزی است که تاکنون از این دستگاه فاش شده است.

سامسونگ گلکسی M01S با حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی همراه می باشد

سامسونگ گلکسی M01S

دقیقا مثل نوع S، گلکسی M01 هم با حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی وارد بازار خواهد شد. از آنجا که نوع S هم باید کمی از نسخه اصلی بالاتر باشد.

ممکن است شاهد استفاده از پردازنده اسنپدراگون ۴۳۹ باشیم. علاوه بر این ممکن است باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی هم به کار گرفته شود. البته این هم ممکن است که فقط یکی از این دو را شاهد باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

جدا از این همچنین در مورد گزینه های رنگی هم اطلاعاتی فاش شده است. به نظر می رسد که گلکسی M01 در دو گزینهرنگی آبی و خاکستری عرضه خواهد شد. این در حالی است که نوع اصلی در گزینه رنگی آبی و قرمز عرضه شده بود.

برای یادآوری لازمه که بگیم گلکسی M01 در لیست گواهینامه BIS با سیستم عامل اندروید ۹ پای همراه است، ظاهر شده است. این یک رویه غلط است که یک دستگاه در سال ۲۰۲۰ به نسخه اندروید قدیمی به بازار عرضه شود.

از آنجا که این دستگاه در حال حاضر در دست توسعه است، می توان فرض کرد که ممکن است که در مراحل نهایی این دستگاه را با جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید ببنیم. این با توجه به سیستم عامل اندروید ۱۰ استفاده شده در نوع اصلی هم صدق دارد.

رونمایی و در دسترس بودن

تا کنون اطلاعات زیادی در مورد این گوشی هوشمند فاش نشده است و فقط کمی از اطلاعات فاش شده هم دقیق هستند. لازیمه که بدانید اگر این گوشی در اواخر سال جاری رونمایی شود، اولین مدل گلکسی M در سال ۲۰۲۰ با پسوند S خواهد بود.

با این حساب هیچ چیز مشخصی از زمان رونمایی و عرضه در دسترس نیست. ولی هر چیز جدید فاش شود مطمئن باشید که شما را هم آپدیت خواهیم کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع sammobile

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر