سامسونگ گلکسی M20 و M30 اندروید ۱۰ را دریافت می کنند

سامسونگ گلکسی M20 و M30 اندروید ۱۰ را دریافت می کنند

شرکت سامسونگ زودتر از بقیه شرکت های تولید کننده گوشی سیستم عامل اندروید ۱۰ را برای گوشی ها خود آپدیت کرد، اولین آپدیت سامسونگ روی گلکسی S10 بود که پرچمدار این شرکت در سال ۲۰۱۹ محسوب میشد، بعد از آن گوشی محصولات دیگر هم به نوبت به این سیستم عامل آپدیت شدند.

هنوز به طور کامل تمام گوشی های سامسونگ آپدیت نشده است و به مرور زمان تمام گوشی هایی که مجوز آپدیت شدن را دارند به سیستم عامل اندروید ۱۰ آپدیت خواهند شد، به گفته سامسونگ قرار بود گوشی های M20 و M30 این شرکت در سال ۲۰۲۰ به آخرین سیستم عامل یعنی اندروید ۱۰ مجهز شوند که زودتر از موعد قرار این آپدیت را برای این گوشی ها فراهم شد.

این آپدیت برای این دستگاه ها در کشور هند در دسترس می باشد و به گفته سامسونگ این آپدیت تا اوایل سال ۲۰۲۰ ادامه دار خواهد بود و انتظار این می رود که تا اواسط سال ۲۰۲۰ تمام گوشی هایی که سامسونگ آپدیت کردن آنها را اعلام کرده بود سر انجام آپدیت شوند.

سامسونگ گلکسی M20 و M30 گوشی هایی هستند که سامسونگ نگاهی فراتر از میان رده دارد و محصولات بالا رده این گوشی ها را خطاب می کند، اطمینان بیش از حد سامسونگ به این دو محصول باعث شده است تا این گوشی ها از محبوب ترین و پر طرفدار ترین گوشی های سامسونگ در سال ۲۰۱۹ محسوب شوند.

علاوه برکشور های دیگر در ایران این دو محصول طرفداران بسیار زیادی دارند، این پر طرفدار بودن باعث شده است تا آمار فروش این گوشی به صورت صعودی در کشور به سمت بالا باشد و باعث شود که تعداد فروش این گوشی ها نسبت به دیگر گوشی ها افزایش چشمگیری داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ گلکسی M20 و M30 اندروید 10 را دریافت می کنند

سامسونگ گلکسی M20 :میان رده محبوب

حجم بروزرسانی این محصولات حدود ۱.۲۹ گیگابایت می باشد و کمتر از حجم آپدیت سامسونگ S10 می باشد که حدود ۲ گیگابایت بود، شماره سریال یا همان شماره منحصر به فرد محصول M20 را (M205FDDU3CSL4) تشکیل می دهد و برای گوشی M30 نیز Mike5FDDU3CSL4 moniker استفاده می کند.

این آپدیت فعلا منحصر به فرد کشور هند می باشد و هنوز به دیگر مناطق نرسیده است اما در هفته های آینده قطعا به دیگر مناطق و کشور ها خواهد رسید. دلیل اینکه اولین آپدیت در هند شروع شد، پر فروش بودن سامسونگ M20 نسبت به دیگر گوشی های می باشد که در این کشور طرفداران زیادی دارد.

این آپدیت دارای ویژگی های زیادی می باشد و دارای بخش های مختلفی نیز می باشد، سامسونگ گلکسی M20 با مجهز شدن به اندروید ۱۰ قطعا فروش بیشتری نسبت به قبل خواهد داشت و شاهد شکستن رکورد میان رده های سامسونگ با این محصول خواهیم بود.

در اندروید ۱۰ روی رابط کاربری One UI 2.0 کار شده است و حالت نایت مود برای این آپدیت فراهم شده است که باعث می شود کاربران از حالت نایت مود در این سیستم عامل استفاده کنند، از دیگر مزایای این آپدیت وجود دکمه های مجازی می باشد که با فعال کردن آن و تعریف کردن دستورات مختلف به آن کاربر می تواند مانند دکمه معلق آیفون در این گوشی ها از این قابلیت نیز بهره ببرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر