سامسونگ گلکسی S20 فن ادیشن رونمایی شد

سامسونگ گلکسی S20 فن ادیشن رونمایی شد

بلاخره بعد از مدت ها انتظار شاهد رونمایی تلفن همراه جدید شرکت سامسونگ با طراحی بسیار جدید و هوشمندانه ای بوده ایم که در بهترین حالت ممکن قرار دارد و می توان گفت بهترین حالت را به خود اختصاص داده است.

طراحی جالب و خاص این گوشی نیز بسیار به چشم می خورد، طراحی که ترکیب گوشی های اس ۲۰ و نوت ۲۰ سامسونگ می باشد و به بهترین شکل ممکن ساخته شده است و حالت های مناسبی را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

اتفاقاتی که سامسونگ برای این گوشی در نظر گرفته بود در بهترین حالت خود قرار دارد و ما نیز شاهد حالت های بسیار فوق العاده و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی خواهیم بود که بسیار هوشمندانه و جذاب ساخته شده است.

سامسونگ گلکسی S20 فن ادیشن از طراحی جذاب و سخت افزار هوشمندانه بهره مند می باشد و می توان گفت اتفاقات به وجود آمده برای این گوشی و سامسونگ بسیار مناسب و ایده آل می باشد، مشخصات فنی این گوشی همانند گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۰ معمولی می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اما مهم ترین و البته پرهیجان ترین بخش این گوشی قیمت آن می باشد که بسیار پایین می باشد و حدود ۷۰۰ دلار در نظر گرفته شده است که در ایده آل ترین حالت ممکن خود قرار دارد و می توان حساب ویژه ای برای این گوشی در حد پرچمدار در نظر گرفت.

رونمایی سامسونگ گلکسی S20 فن ادیشن

رونمایی سامسونگ گلکسی S20 فن ادیشن

این گوشی در رنگبندی های متفاوتی عرضه خواهد شد و به نوعی می توان گفت، پر رنگ ترین گوشی این شرکت محسوب می شود که در ایده آل ترین حالت ممکن ارائه شده است و سامسونگ توانایی های بسیار بالا و جذابی را از خود به نمایش خواهد گذاشت و بسیار هوشمندانه خواهد بود.

این گوشی در بازار هند و ایالات متحده به فروش رسمی آغاز خواهد کرد و بعد از آن به بازار اروپا و تمام آسیا خواهد رسید که نشان از جذابیت بیش از حد و فوق العاده این گوشی محسوب می شود که با برنامه ریزی جدید سامسونگ عرضه خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر