سامسونگ گلکسی S21 در هند گواهینامه BIS را دریافت کرد

سامسونگ گلکسی S21 در هند گواهینامه BIS را دریافت کرد

بلاخره نام S21 برای نسخه جدید گوشی های سامسونگ تایید و از این به بعد شاهد این نام برای پرچمدار جدید شرکت کره ای سامسونگ خواهیم بود که یک نمره دهی بسیار فوق العاده و هیجان انگیز از سوی این شرکت می باشد که در بهترین حالت خود قرار خواهد گرفت.

اتفاقاتی که سامسونگ می تواند به وجود بیاورد بسیار مناسب و خاص می باشد و قرار است به عنوان جدیدترین پرچمدار این شرکت نام S21 در گوشی های جدید سری S این شرکت نامگذاری شود که ادامه دهنده نسل اس ۲۰ این شرکت خواهد بود.

این شرکت کره ای اولین گواهینامه رسمی را برای این گوشی از کشور هند دریافت کرد و شاهد بهره گیری از ترکیب بسیار فوق العاده و هوشمندانه خواهیم بود که سامسونگ باز هم می تواند تفاوت ها را ایجاد کند و در نهایت شاهد گرفتن امتیاز مثبت برای این شرکت باشیم.

سامسونگ گلکسی S21 در هند توسط سازمان BIS تایید شد و این شرکت به طور رسمی گواهینامه معتبر خود را برای نسخه جدید این شرکت که قرار است در سال ۲۰۲۱ رونمایی شود منتشر کرده تا شاهد دریافت یک نمره قابل توجه و بسیار هوشمندانه خاص باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ این سری را در سه نسخه متفاوت عرضه خواهد کرد که قطعا دارای حالت های پرو و پلاس خواهد بود و یک نسخه معمولی نیز برای این سری که قرار است برای رقابت با گوشی های آیفون ۱۲ اپل رونمایی شوند به بازار های جهانی عرضه شوند.

سامسونگ گلکسی S21 در هند

همچنین تصاویر اولیه و رندر های جدیدی از این گوشی شده که نشان دهنده ترکیب جدید دوربین گوشی ها می باشد و دیگر قسمت های گوشی مانند نسخه قبلی می باشد و تفاوت چندانی را برای این گوشی های هوشمند شاهد نیستیم و می توان گفت شاهد خروجی یک ایده آل و مناسب هستیم.

باید منتظر عملکرد نهایی و خاص سامسونگ باشیم که نسبت به بازار هدف خود قطعا قیمت و طراحی مناسب را اجرایی خواهد کرد تا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و ایده آل از سوی این شرکت خواهیم بود که بسیار جذاب و فوق العاده خاص خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر