سامسونگ گلکسی Z فلیپ و مشخصات آن قبل از رونمایی

اولین نگاه و آشنایی ما با سامسونگ گلکسی Z فلیپ را از طریق برخی رندر های رسمی اعلام شده به دست آوردیم و در صورت واقعی بودن، این طراحی مرسوم تر از شایعات گفته شده است. با صراحت می شود گفت که به نظر می رسد شبیه به گلکسی S10 است اما به سبک تاشو.

تصاویر فاش شده از WinFuture استقبال می شود، و آن بیشتر از چیزی است که از تاشو جدید سامسونگ مورد انتظار بود. با فرض اینکه واقعی هستند، این تصویر به همراه یک برگه مشخصات در مورد سامسونگ گلکسی Z فلیپ است که چیز های زیادی را نشان می دهد البته قبل از رونمایی که به نظر می رسد در ۱۱ فوریه در مراسم رونمایی سامسونگ. این برای مخاطبان مورد نظر تاشو پسند است.

بدون پرده، Z فلیپ صفحه نمایش ۶.۷ اینچی اولد داخلی با نسبت ۲۲:۹ است. اگر چه تنها رزولوشن ۲۶۳۶ در ۱۰۸۰ اف اچ دی پلاس است. این نشت نشان می دهد که سامسونگ در این دستگاه خود از شیشه فوق العاده نازک استفاده کرده نه پلاستیک که قسمت های داخلی گلکسی فولد و ریزر موتورولا را پرشانده است. صحبت از Z فلیپ است که، یکی از قدرت طراحی خود را از ریزر موتورولا کپی کرد که این ایده هم این است که نمایشگر دوم خارجی در هنگام جمع شدن گوشی قابل مشاهده است. به همین ترتیب در اندازه ۱.۰۶ اینچی با وضوح ۳۰۰ در ۱۱۶ است که آن هم کوچک است، اما احتمالا از صفحه اولد مشابه با ریزر استفاده کن. برای بررسی زمان، اعلان ها و احتمالا عکسبرداری با با عکس یا فیلمبرداری محدود.

به نظر می رسد Z فلیپ ظاهری مشابه با تلفن های سری اخیرا گلکسی S داشته باشد. این رندر پنل جلویی بنفش ، دو دوربین عقب در یک بلوک کوچک و یک فلاش را نشان می دهد. و هیچ نشانگر مشخصی در آن ثانیه از نمایشگر مشخصی ندارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخصات ظریف، اما برجسته نیست، یعنی این برای کیست؟

مشخصات داخلی ذکر شده در نشت کمی پایین تر از خط بالاتر است. ظاهرا زد فلیپ با چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس است که سال گذشته رونمایی شده است، ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت. بدون شکاف میکرو SD برای گسترش فضای ذخیره سازی. هیچ جک ۳.۵ میلی متری وجود ندارد، فقط یک درگاه USB-C هم از نظر قدرت و هم برای صدا.

آنچه که نشان می دهد، این یک میزگرد نیست به به دنبال افرادی است که بهترین تلفن مطلق را می خواهند. با توجه به این قالب تاشو به راحتی بیش از عملکرد مطلق با ردپای دستگاه کوچک تر به جای حداکثر املاک و مستغلات صفحه نمایش، تاکید می کند.

از طرف دیگر ، این فقط می تواند نتیجه چرخه توسعه طولانی مدت باشد که زد فلیپ را در این زمان تحت تائیر قرار می دهد. اما با توجه به آینده سامسونگ گلکسی S20 و گلکسی S20 اولترا برای پیشی گرفتن از زد فلیپ ممکن است باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر