سامسونگ گلکسیS11 با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسل معرفی میشود

سامسونگ گلکسیS11 با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسل معرفی میشود

اخبار و شایعات زیادی درمورد خانواده سری S سامسونگ به گوش می رسد و گفته می شود تا اواخر همین ماه، گوشی گلکسی S11 این شرکت رونمایی خواهد شد. گفته می شود سامسونگ حساب ویژه ای روی این محصول باز کرده است.

پرچمداران سامسونگ از سری های S و نوت می باشد و می توان حدس زد که این گوشی نیز پرچمدار این سال سامسونگ لقب بگیرد، هنوز اطلاعات دقیقی درمورد زمان و مشخصات فنی و کامل این گوشی انتشار نشده است.

خبرگزاری evleaks یکی از معتبر ترین خبرگزاری ها در حوزه فناوری و تکنولوژی می باشد و اکثر خبر ها توسط این نشریه به واقعیت می پیوندد، این خبرگزاری گزارش می دهد که گوشی های سامسونگ در سه اندازه ۶.۴ اینچ،۶.۷ اینچ و ۶.۹ اینچی عرضه خواهند شد و نسبت به سری S10 بزرگتر خواهند بود.

همچنین ادعا کرده است سامسونگ گلکسیS11 از صفحه نمایش با لبه های خمیده پشتیبانی خواهد کرد و از تکنولوژی های پیشرفته تری نسبت به سامسونگ گلکسی S10 خواهد داشت. این نشریه با اعلام اینکه این گوشی با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسل خواهند بود تایید کرده است.

این کیفیت دوربین فقط در گوشی های شیائومی وجود دارد اما می توان حدس زد که سامسونگ می خواهد از این شرکت چینی عبور کند. همچنین سایت Dxomark از وجود دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی در سامسونگ S11 یاد کرده است و تایید کرده است که گلکسی جدید سامسونگ از این نوع کیفیت و شاید بیشتر از این پشتیبانی کند.

 

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ گلکسیS11 : با شبکه ۵G

خبرگزاری evleaks همچنین به وجود شبکه ۵G در گوشی جدید سامسونگ خبر داده است و اذعان کرده است در تمامی سری های S11 از شبکه ۵G استفاده خواهد شد، و این سری از اینترنت پر سرعت جهانی نیز پشتیبانی خواهد کرد که برای اولین بار در محصولات سامسونگ دیده می شود.

زمان عرضه این گوشی هنوز در دسترس نیز و به طور کامل و دقیق گفته نشده است اما سامسونگ گفته است در ۱۸ فوریه اتفاقاتی خواهد افتاد که باز هم معلوم نیست برای کدام محصول باشد. هر چند سامسونگ قبل از رونمایی گوشی های خود معارفه ای برگزار می کند.

هنوز زمان دقیق و کاملی درمورد زمان معرفی این گوشی اعلام نشده است اما می توان حدس زد و طبق گفته برخی از رسانه ها می توان گفت سامسونگS11 در تاریه ۱۸ فوریه عرضه شود و بعد از یک هفته راهی بازار های جهانی شود.

محصول جدید سامسونگ از نظر قدرت و زیبایی قطعا برای مبارزه با آیفون ۱۱ اپل خواهد بود و هدف از تولید این محصول مبارزه مستقیم با اپل خواهد بود. این محصول دارای ویژگی های زیادی خواهد بود که بعد از عرضه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر