سامسونگ ۸ میلیارد دلار به کارخانه NAND می پردازد

سامسونگ ۸ میلیارد دلار به کارخانه NAND می پردازد

سامسونگ تصمیم گرفته است با تعهد ۸ میلیارد دلاری یعنی بیشتر از سرمایه گذاری های قبلی ، تولید شرکت NAND را تقویت کند . این امر علی رغم  افزایش فشار شرکتهای محلی رقیب که قادر به کمبود محصولات آن است . با افزایش پیش بینی شده تقاضا برای تلفن های ۵G ، سامسونگ در حالی که سعی در پایین نگه داشتن قیمت حافظه دارد و سرقت سهم بازار را برای دیگران سخت تر می کند ، پیش بینی این گونه است . سامسونگ امسال عنوان بزرگترین سازنده تراشه های جهان را به ایتنل از دست داد ، اما این بدان معنی نیست که در تلاش نیست که آن را هر چه سریعتر پس بگیرد . بر اساس گزارش رسانه های چینی که وسط رویترز مشاهده شده ، این شرکت در حال سرمایه گذاری  میلیار دلاری در کارخانه تراشه های خود در منطقه است .

انتظار می رود اسن حرکت به تقویت حافظه فلش NAND کمک کند و بازار را فقط به موقع افزایش دهد . برای پیش بینی برای سال ۲۰۲۰ ، بخش بزرگی از این تقاضا به دلیل افزایش در دسترس بودن تلفن های هوشمند ۵G است . طبق گفته محققان بازار ، سامسونگ در حال حاضر سه چهارم از آن بازار نوظهور را در اختیار دارد و به دنبال تقویت این موقعیت در سالهای آینده است .

جالب اینجاست که سامسونگ با وجود افت سود ۵۶ درصدی نسبت به سال گذشته ، در فضای حافظه شرط بندی می کند . بیشتر این ضرر مربوط به تقاضای ضعیف تراشه های آن است که برای مصرف کنندگان بسیار سودمند بوده است ، زیرا قیمت های حافظه باکاهش سریع روبرو بوده اند .

پیش بینی تقویت کارخانه NAND

سرمایه گذاری ۸ میلیارد دلاری برای تقویت تولید ممکن است در این زمینه معقول نباشد ، اما افزایش پیش بینی شده تقاظا در حال حاضر کاهش قیمت را کند کرده است . سامسونگ با افزایش عرضه تراشه های حافظه ، به دنبال جلوگیری از مشکلات عرضه است که مس تواند قیمت ها را به عقب برگرداند و پنجره را برای رقبای خود مانند میکرون و اس کا هاینیکس باز کند تا بتواند قرارداد های بزرگتر و سهم بازار را از بین ببرد .

این اقدام همچنین دولت چین را که درگیر جنگ تجاری با آمریکا شده است ، دلپذیر است ، که قبلا بیشتر برای آزمایش و بسته بندی محصولات NAND مورد استفاده قرار می گرفت .

در همین زمان ، سامسونگ برای تغییر تولید گوشی های هوشمند به هند و ویتنام در حال بسته بندی برحی دیگر از کارخانه های چینی خود است . این شرکت در حال تولید تجهیزات تولید تخته مدار چاچی HDI خود در Jiangsu  است و در اوایل سال جاری امکانات مونتاژ تلفنی خود را در Huizhou ، که اکنون به طور موثر یک شهر ارواح است را بست .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر