سدان های جدید جنسیس در راه تولید در سال ۲۰۲۰

سدان های جدید جنسیس در راه تولید در سال ۲۰۲۰

امروزه شرکت های خودروسازی معتبر دنیا به سمت خودرو های کوپه یا همان دو دره می روند که فروش بالایی نسبت به دیگر خودرو ها دارند و توانسته اند از سری خودرو های سدان که خودرو های ۴ درب محسوب می شوند فروش بیشتری کسب کنند.

امروزه اکثر شرکت ها تمایل به فروش و ساخت خودرو هایی دارند که درب های آنها دو درب خواهد بود اما شرکت جنسیس در حرکتی بسیار جالب و شگفت انگیز فروش خود را به سمت خودرو های سدان تبدیل کرده است و سعی بر این دارد که خودرو های خودرو به صورت سدان عرضه خواهد کرد.

این شرکت از سال ۲۰۱۶ شروع به تولید و فروش خودرو های سدان کرده است که توانسته است در آن سال به رکورد فروش ۲۱.۲۳۳ عدد خودرو دست بیابد که قطعا یک اتفاق و آمار بسیار جالبی بود که توسط این شرکت برای این سری ثبت شده بود.

سدان های جدید جنسیس دارای قابلیت های بیشتر و با سری فروش متفاوتی نسبت به سری های گذشته سدان های این شرکت عرضه خواهد شد و انتظار می رود آمار فروش بهتری را نسبت به سال های گذشته و سری های گذشته این شرکت به ثبت برساند.

جنسیس اعلام کرده است برای فروش سدان های جدید خود در سال ۲۰۲۰ از روش جدیدی استفاده خواهد کرد و قصد دارد از روش فروش ۱.۱.۳ بهره ببرد و محصولات سدان جدید خود را به فروش بگذارد که قطعا یک اتفاق بسیار جالبی برای این شرکت خواهد بود، چون در این روش بسیار کارآمد فروش این شرکت به صورت نزولی افزایش خواهد یافت و انتظار تولید خودرو های بیشتر نیز وجود دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سدان های جدید جنسیس در راه تولید در سال 2020

فروش سدان های جدید جنسیس با روش جدید

شرکت جنسیس قصد دارد در سال ۲۰۲۰ به تعداد ۶ خودرو تولید کند که ۵ عدد آن خودرو های سدان می باشد که دارای قابلیت ها بسیار زیاد و طراحی کلی لوکس می باشد که این شرکت را به یکی از طراحان خودرو با قابلیت های بسیار زیاد تبدیل می کند.

جنسیس با فروش خودرو هایی همچون G80 و G70 که از سری های سدان این شرکت بوده است آمار فروش بسیار جالبی را برای این به ثبت رسانده است و توانسته است به یکی از محبوب ترین سری های ممکن این شرکت در چند سال اخیر تبدیل شود که آمار فروش بسیار جالبی را رقم زده است.

همچنین این شرکت اعلام کرده است قصد دارد تا با روش های نوین فروش خودرو بار دیگر به رقابت با رقبای جدید خود که شرکت های بسیار بزرگی نیز در عرصه خودرو های پیشرفته و هوشمند می باشند به رقابت خواهند پرداخت و یک اتفاق جالبی را رقم خواهند زد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر