سرعت فوق العاده کابل فیبر نوری تا ۴۴ ترابایت می رسد!!!

سرعت فوق العاده کابل فیبر نوری تا ۴۴ ترابایت می رسد!!!

امروزه استفاده از اینترنت یک حالت بسیار فوق العاده محسوب می شود و افراد زیادی برای انجام برخی از اعمال مانند بازی، تماشای ویدیو و برای استفاده های خانگی از آن استفاده می کنند و شرکت های بزرگ برای تجارت های خود از آن استفاده می کنند.

حالا فناوری جدید بنام کابل فیبر نوری به وجود آمده است که سرعت انتقال و بارگزاری بسیار فوق العاده ای دارد و همین نیز باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن حالت های بسیار متفاوت و جذابی در حوزه سرعت و انتقال داده در حوزه اینترنت باشیم.

محققان استرالیایی به فناوری دست یافته اند که می توانند سرعت اینترنت را از طریق فیبر نوری به ۴۴ ترابایت برسانند که رقمی بسیار فوق العاده و جذابی هست که این دانشمندان به آن دست یافته اند که سرعتی بسیار زیاد و عجیبی محسوب می شود.

سرعت فوق العاده کابل فیبر نوری قطعا بسیار چشمگیر و جذاب محسوب می شود، این حالت در ایالات متحده با نهایت سرعت ۵۰ مگابیت در ثانیه می باشد، اختلاف نهایت سرعت انتقال داده در کابل فیبر نوری با نسخه جدید تقریبا یک میلیون برابر کندتر می باشد.

این فناوری جدید سرعت بسیار زیادی دارد و این باعث خواهد شد تا شاهد به وجود آمدن دنیای جدید در سرعت و انتقال اطلاعات و ارتباطات خواهیم بود و گفته می شود برای شرکت های مختلف قطعا یک حالت بسیار فوق العاده و جذابی محسوب می شود تا فناوری های بروزی بهره مند خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سرعت فوق العاده کابل فیبر نوری تا 44 ترابایت می رسد!!!

سرعت فوق العاده کابل فیبر نوری

هنوز فناوری ها و قطعاتی که در این فناوری استفاده شده است به طور کامل اعلام نشده است و حتی هنوز معلوم نشده است که توسط کدام سازمانی این اطلاعات به ثبت رسیده اما واقعی بودن این تست ها و اطلاعات بسیار واقعی و مشخص می باشد.

اگر این حالت را در دنیای واقعی باشد قطعا شاهد دنیای جدیدی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اینترنتی خواهیم بود که برای تمامی شرکت ها و کاربران بسیار مفید و جالب خواهد بود اما قطعا هزینه بسیار بالایی برای اجرایی کردن این حالت وجود خواهد داشت.

درست است که کاربران امروزی نیازی به چنین سرعتی ندارند اما کسب و کار های اینترنتی نیاز زیادی به این فناوری و سرعت خواهند داشت که به زودی برای آنها بسیار مفید و جالب خواهد بود که در کل باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن سرعت بسیار فوق العاده باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.