سرفیس بوک ۳ مایکروسافت : با طراحی خاص تولید خواهد شد

سرفیس بوک ۳ مایکروسافت : با طراحی خاص تولید خواهد شد

طبق اعلام برخی از رسانه ها و منابع معتبر خبری مایکروسافت سری جدید محصولات خود یعنی سرفیس بوک ۳ را عرضه خواهد کرد، این لپ تاپ با طراحی خاص و منحصر به فردی ارائه خواهد شد که قابلیت ها و توانایی های بسیار زیادی برای طراحی کردن و کشیدن انواه طرح های مختلف به درد خواهد خورد.

همچنین این محصول قابلیت جدا شدن از صفحه نمایش از کیبورد را دارا خواهد بود و سنت همیشگی مایکروسافت در لپ تاپ های خود پابرجا خواهد ماند، نکته قابل توجه و جالب در طراحی کلی این لپ تاپ وجود صفحه نمایش دوم می باشد که در قسمت پشتی دستگاه قرار دارد و به نوعی برای ثبت یادداشت استفاده شده است.

این طراحی در سازمان ثبت اختراعات کشور ایالات متحده به ثبت رسیده است و تمامی حقوق و امتیاز این طرح به شرکت مایکروسافت تعلق خواهد گرفت، این محصول مانند دیگر محصولات مایکروسافت دارای طراحی منحصر به فرد با توجه به محصول قبلی می باشد که در این محصول نیز از این قانون پیروی کرده است. سرفیس بوک ۳ مایکروسافت از طراحی جذاب و بروزی استفاده می کند که باعث می شود شکل خاصی داشته باشد.

در قسمت پایینی نیز دارای یک محفظه برای نگهداری قلم ساخته شده است که این قابلیت را دارد که کاربر قلم خود را بعد از انجام دادن کار های خود قلم را در مکان مورد نظر نگهداری کند، نکته جالب توجه درمورد صفحه نمایش پشتی این محصول که شبیه به یک دفتر یادداشت و یا دفتر خاطره نویسی می باشد.

در طراحی و دیزایین این محصول هیچ کم و کاستی دیده نمی شود و محصول در بهترین حالت خود طراحی شده است و طراحی به گونه ای می باشد که دیگر طراحی ها برای این محصول بی اثر و بی معنی خواهند بود ساخته شده است.

سرفیس بوک 3 مایکروسافت : با طراحی خاص تولید خواهد شد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سرفیس بوک ۳ مایکروسافت : طراحی شگفت انگیز

این محصول ترکیب چند وسیله دیگر می باشد که تبدیل به یک لپ تاپ شده است، از طرف دیگر این محصول دارای مشخصات لپ تاپ می باشد و از طرف دیگر هم شبیه به یک تبلت جذاب می باشد و روی این محصول فقط می توان نام انحصاری این محصول را گذاشت.

این لپ تاپ دارای ویژگی های خاص می باشد که برای کاربر اجازه می دهد از تمام امکانات این محصول استفاده کند و از تمام قدرت سخت افزاری این دستگاه تا توان آخر استفاده کند، به گفته مایکروسافت این دستگاه برای طراحان و گرافیستان مناسب و کارآمد می باشد.

مایکروسافت در لپ تاپ سرفیس ۷ خود از سیستم سخت افزاری قدرتمندی استفاده کرد که تا حالا از آن سیستم سخت افزاری بهره نبرده بود، می توان حدس زد در این لپ تاپ نیز از این قابلیت و ویژگی پشتیبانی کند و مانند سیستم قبلی خود کاربران را شگفت زده کند.

سرفیس بوک ۳ مایکروسافت دارای ثبت انحصاری می باشد و به نام مایکروسافت ثبت شده است و اگر شخص یا شرکتی حق کپی برداری از این محصول را داشته باشد باید در عوض هزینه این کپی برداری را باید بپردازد که به نظر سنگین می باشد.

این محصول در اواخر سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد و تا آن موقع اخبار و اطلاعات زیادی درمورد این محصول خواهیم شنید، اما طبق گفته های مایکروسافت مشخصات فنی و قیمت های اولیه این محصول در اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد، سرفیس تنها شرکتی نیست که حق ثبت اختراع در سال ۲۰۲۰ را گرفته است و منتظر تولید آن در سال ۲۰۲۰ می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر