سرفیس duo مایکروسافت با صفحه نمایش دوگانه عرضه می شود

سرفیس duo مایکروسافت با صفحه نمایش دوگانه عرضه می شود

مایکروسافت طبق برنامه هایی که اعلام کرده بود الان این تبلت با صفحه نمایش دوگانه را عرضه کرده بود که بخاطر مشکلات به وجود آمده در تولید این تبلت با طراحی خاص و محصر به فرد به زمان دیگری موکول شد. این مشکلات هنوز از طرف مایکروسافت منتشر نشده.

اکثر کارشناسان و افرادی که در این حوزه فعالیت دارند، کمبود قطعات و کامل نبودن این دستگاه با فناوری صفحه نمایش دوگانه می دانند که باعث شده است تا این دستگاه به خوبی دیگر دستگاه های مایکروسافت نباشد و زمان عرضه آن به مدت زمان زیادی بکشد.

این تبلت با تکنولوژی ۵G بهره مند خواهد بود که اولین تبلت در دنیا خواهد بود که به این تکنولوژی مجهز می شود و گفته می شود مایکروسافت قرار است امکانات و قابلیت های زیادی را روی این محصول به کار بگیرد تا بهترین کارایی را از این دستگاه دریافت کند.

طبق گفته ها سرفیس duo مایکروسافت از امکانات سخت افزاری بسیار بالایی بهره مند خواهد بود و امید این را می دهد که ایت دستگاه یکی از برترین دستگاه های موجود در بازار های جهانی باشد که تابحال عرضه شده و به فروش می رسد باشد.

سوالات زیادی درمورد مشخصات فنی و ظاهری این دستگاه منتشر شده است اما هیچکدام به این دقیقی نیستند که آیا این دستگاه به کدام یک از قطعات سخت افزاری و یا به کدام یک از مشخصات نرم افزاری مجهز خواهد شد و مایکروسافت چه پروژه ای برای این دستگاه دارد.

سرفیس duo مایکروسافت با صفحه نمایش دوگانه عرضه می شود

سرفیس duo مایکروسافت

هنوز اطلاعات زیادی در این مورد منتشر نشده است و تنها سیستم عامل این دستگاه مشخص شده است که به اندروید ۱۰ مجهز خواهد بود و به احتمال زیاد این تبلت دارای تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ باشد که در این صورت باید قید حضور ۵G را در این تبلت مایکروسافت بزنیم.

چون در این شرایط هم قیمت محصولات به طور ویژه افزایش داده می شود که این روند می تواند باعث شود تا اشکلات زیادی در فروش این تبلت اثر بگذارد. این تبلت علاوه بر مشخصات گفته شده دارای ip67 می باشد که ضد آب بودن این دستگاه را تضمین می کند.

هنوز اطلاعات زیاد درمورد دستگاه و قیمت این تبلت توسط مایکروسافت منتشر نشده است و زمان عرضه آن هم به طور مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید که آیا مایکروسافت می تواند این محصول را با قیمت مناسب و با کارایی بالا عرضه کند.

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر