سرقت نرم افزاری در تسلا توسط مهندسان این شرکت

سرقت نرم افزاری در تسلا توسط مهندسان این شرکت

تسلا با اتهامات مربوط به سرقت کارکنان از فن آوری آن بیگانه نیست ، اما آخرین مورد آن در صورت صحت ، ممکن است خصوصاً گستاخانه باشد. همانطور که ​​الکترک آموخته است ، سازنده EV مهندس الکس خاتیلوف را به اتهام سرقت نرم افزار سفارشی Warp Drive شرکت (که برای اتوماسیون خرید و سایر سیستم ها مورد استفاده قرار می گیرد) ظرف سه روز از شروع کار در اواخر دسامبر سال ۲۰۲۰ ، شکایت کرده است. گفته می شود خاتیلوف “هزاران” نسخه را کپی کرده است. فایل های اسکریپت مربوط به Warp Drive را به حساب شخصی Dropbox او اختصاص دهید.

این شرکت همچنین خاتیلوف را به تلاش برای پوشاندن اقدامات خود متهم کرد. گفته می شود که وی هنگامی که بازرسان او را کباب کردند ، فقط انتقال اسناد شخصی را دروغ گفته و ادعا کرده است که وقتی به بازرسان اجازه دسترسی به فضای Dropbox خود را داده است ، پرونده ها را “فراموش” کرده است. تسلا گفت ، مهندس حتی در آغاز مصاحبه سعی در حذف برنامه Dropbox و سایر پرونده ها داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تسلا نگفت که آیا اعتقاد دارد خاتیلوف با دیگران هماهنگ شده است. با این حال ، هشدار داد که “همه اقدامات خاتیلوف را” کشف نکرده است ، و او هنوز هم ممکن است پرونده های تسلا را به اشتراک بگذارد. کارمند به دلیل شیوع همه گیر مجبور به کار از راه دور شد ، و این مسئله تأیید پاک شدن پرونده ها را دشوار می کند.

سرقت نرم افزاری در تسلا

این خودروساز در گذشته از فناوری خود بسیار محافظت کرده است ، زیرا از Rivian و Zoox به دلیل ادعای استخدام نیروهایی که اسرار تسلا را با خود آورده اند ، شکایت کرده است. این علاوه بر شکایت از افرادی مانند مارتین تریپ است که الون ماسک او را “خرابکار” خواند. پرونده خاتیلوف ، در صورت صحت ، فقط ممکن است نگرانی های تسلا در مورد سرقت اسرار تجاری را افزایش دهد – اگر افراد فقط برای سرقت ابزارهای اتوماسیون در این سیستم ثبت نام کنند ، ممکن است تسلا در محافظت از حسادت از EV و فناوری مهم خود رانندگی خود توجیه شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر