سرمایه گذاری مشترک شارپ و NEC برای رشد در بازار

سرمایه گذاری مشترک شارپ و NEC برای رشد در بازار

شارپ و NEC اعلام کرده اند که یک همکاری مشترک ایجاد می کنند. با این کار، آنها بخش های نمایشگر خود را برای رشد و دستیابی به موقعیت قوی تر در بازار برای این نوع مولفه های کلیدی ترکیب می کنند. نکته قابل توجه، این NEC Display Solutions یا بخش NDC شرکت NEC یک تابعه خواهد بود که بخشی از همکاری مشترک با شارپ خواهد بود.

با این اتحاد هر دو شرکت امیدوارند که تجربه و ظرفیت تولید پانل را با یکدیگر ترکیب کنند. از یک طرف، شارپ دارای فهرست گسترده ای از راه حل های حرفه ای و تجازی، از جمله نمایشگر های ۸K نسل جدید است. در مقابل، NEC با تقسیم NDS خود، تجربه گسترده ای در بازار های مختلف نمایش برای محیط های حرفه ای و خانگی دارد. آنها همچنین امیدوارند که با ترکیب فناوری هایی مانند ۵G با نمایشگر های ۸K، خطوط تولید جدیدی ایجاد کنند تا بتوانند اکوسیستم نمایشگر های ترکیبی را توسعه دهند.

همکاری NEC و شارپ 

همکاری NEC و شارپ

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با اتحاد توافق نامه جدید، شرکت NEC دقیقا ۶۶% از دارایی NDS را به شارپ منتقل می کند و ۳۴% علاقه به تجارت را حفظ می کند. این سرمایه گذاری مشترک به ارائه محصولات با مارک NEC ادامه خواهد داد. علاوه بر این، NEC اظهار داشه است که به فروش محصولات و راه حل های سرمایه گذاری مشترک به مشتریان خود در سراسر جهان ادامه خواهد داد. قرار است این انتقال در تاریخ اول ژوئیه سال ۲۰۲۰ به پایان برسد.

این سرمایه گذاری مشترک به ارائه محصولات تحت برند NEC ادامه خواهد داد. مدیران آن معتقدند که با همکاری آنها قادر خواهند بود تا روی رضایت مشتری متمرکز شوند. به گفته رئیس دوم، هیتاتسوو ناکاتانی، از آنجا که همکاری شارپ و NEC همان رویکرد استراتژیک را دنبال می کنند.

به نوبه خود، فوجیکازو ناکایاما، مدیر ارشد اجرایی شرکت شارپ می گوید: امیدوارم که این توافق منجر به طیق گسترده ای از همکاری ها شود. مانند اقتصاد مقیاس و گسترش تجاری در دسته های جدید، از جمله اکو سیستم نمایشگر های ۸K و ۵G.

NDS و شارپ دو شرکت پیشرو در صنعت در تولید و توسعه پانل های نمایشگر هستند. اتحاد شارپ و NEC یکی از بزگترین سرمایه گذاری های مشترک است که به هر دو شرکت امکان می دهد نقاط قوت خود را توسعه دهند. و نیاز های تجسمی مشتریان جهانی خود را برطرف می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع zdnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر