سرمایه ۸۸۵ میلیون دلاری اسپیس ایکس برای استارلینک

سرمایه ۸۸۵ میلیون دلاری اسپیس ایکس برای استارلینک

قابلیت ها و تجهیزات مورد نیاز موشک استارلینک شرکت اسپیس ایکس باعث شده تا این وسیله مورد توجه زیادی قرار بگیرد و حتی برخی از دولت ها اقدام به خرید و همچنین پیشنهاد بسیار نجومی برای در اختیار گرفتن این موشک فضایی اقدام کرده اند.

این موشک ویژگی ها و همچنین قابلیت های فوق العاده ای دارد و طبق گفته شرکت اسپیس ایکس قرار است به زودی شاهد اضافه شدن قابلیت های متنوع و متعدد برای این وسیله فضایی باشیم که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و می توان گفت بهترین عملکرد را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

حالت هایی که برای این موشک در نظر گرفته شده است بسیار ایده آل و جذاب می باشد و این شرکت توانایی های بسیار جذاب و هوشمندانه ای را از خود به نمایش گذاشته که در عین جذاب بودن بسیار ایده ال و فوق العاده خواهد بود و کمک زیادی به حوزه نجوم خواهد کرد.

سرمایه ۸۸۵ میلیون دلاری اسپیس ایکس برای موشک انحصاری خود یک برنامه پیشرفته و زمانبندی شده است و می توان گفت این شرکت توانسته به بهترین نحو ممکن از خود به نمایش بگذارد و شاهد خروجی قدرتمندانه و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند و حرفه ای شده ایم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

توانایی هایی که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد بسیار جالب و هیجان انگیز می باشد و می توان گفت ترکیب خوبی را به وجود می آورد که این شرکت را به اهداف خود نزدیک می کند و حالت های فوق العاده و بسیار جذابی به ارمغان خواهد آورد.

سرمایه 885 میلیون دلاری اسپیس ایکس

سرمایه ۸۸۵ میلیون دلاری اسپیس ایکس

این مقدار پول برای تجهیز کردن و همچنین پیشرفته تر کردن این موشک در نظر گرفته شده است و قطعا اسپیس ایکس می تواند با توسعه و همچنین افزایش کارایی های مورد نیاز قابلیت های فوق العاده و بسیار قدرتمندانه ای را از خود به نمایش بگذارد.

اتفاقات و حالت های به وجود آمده قابل قبول و بسیار حرفه ای می باشد و می توان حساب ویژه و فوق العاده ای روی این محصول بازکرد، اسپیس ایکس توانایی های قابل قبول و فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشته که خاص و بسیار فوق العاده می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر