سرمایه ۸۸۵ میلیون دلاری اسپیس ایکس برای استارلینک

سرمایه ۸۸۵ میلیون دلاری اسپیس ایکس برای استارلینک

قابلیت ها و تجهیزات مورد نیاز موشک استارلینک شرکت اسپیس ایکس باعث شده تا این وسیله مورد توجه زیادی قرار بگیرد و حتی برخی از دولت ها اقدام به خرید و همچنین پیشنهاد بسیار نجومی برای در اختیار گرفتن این موشک فضایی اقدام کرده اند.

این موشک ویژگی ها و همچنین قابلیت های فوق العاده ای دارد و طبق گفته شرکت اسپیس ایکس قرار است به زودی شاهد اضافه شدن قابلیت های متنوع و متعدد برای این وسیله فضایی باشیم که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و می توان گفت بهترین عملکرد را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

حالت هایی که برای این موشک در نظر گرفته شده است بسیار ایده آل و جذاب می باشد و این شرکت توانایی های بسیار جذاب و هوشمندانه ای را از خود به نمایش گذاشته که در عین جذاب بودن بسیار ایده ال و فوق العاده خواهد بود و کمک زیادی به حوزه نجوم خواهد کرد.

سرمایه ۸۸۵ میلیون دلاری اسپیس ایکس برای موشک انحصاری خود یک برنامه پیشرفته و زمانبندی شده است و می توان گفت این شرکت توانسته به بهترین نحو ممکن از خود به نمایش بگذارد و شاهد خروجی قدرتمندانه و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند و حرفه ای شده ایم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

توانایی هایی که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد بسیار جالب و هیجان انگیز می باشد و می توان گفت ترکیب خوبی را به وجود می آورد که این شرکت را به اهداف خود نزدیک می کند و حالت های فوق العاده و بسیار جذابی به ارمغان خواهد آورد.

سرمایه 885 میلیون دلاری اسپیس ایکس

سرمایه ۸۸۵ میلیون دلاری اسپیس ایکس

این مقدار پول برای تجهیز کردن و همچنین پیشرفته تر کردن این موشک در نظر گرفته شده است و قطعا اسپیس ایکس می تواند با توسعه و همچنین افزایش کارایی های مورد نیاز قابلیت های فوق العاده و بسیار قدرتمندانه ای را از خود به نمایش بگذارد.

اتفاقات و حالت های به وجود آمده قابل قبول و بسیار حرفه ای می باشد و می توان حساب ویژه و فوق العاده ای روی این محصول بازکرد، اسپیس ایکس توانایی های قابل قبول و فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشته که خاص و بسیار فوق العاده می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر