گوگل می خواهد سرویس اشتراک عکس چاپ شده را بفروشد

مستقیم به سمت درب خانه چاپ می شود

گوگل می خواهد سرویس اشتراک عکس چاپ شده را بفروشد

گوگل یک سرویس اشتراک ماهیانه را در حال ترسیم است که باعث می شود چاپ های فیزیکی بهترین عکس های شما باشد و آنها را مستقیما در درب خانه به شما تحویل می دهد. روشی برای حفظ بهترین خاطرات شما به گونه ای که می توانید روی دیوار آویزان کنید یا روی یخچال بچسبانید.

همانطور که توسط ۹to5Google مشاهده شده است، این سرویس شما را در ماه صاحب ۷.۹۹۹ دلار پس انداز می کند، و برای پول شما ۱۰ تصویر چاپ شده، ۴ اینج با اندازه ۶ اینچ را در پاکت کارت سفید مات دریافت می کنید.

گوگل عکس هایی را که AI تصور می کند بهترین عکس انتخاب می کند، اما می توانید انتخاب کنید که چه نوع اسنپی برای شما ارسال شود را انتخاب می کنید: بیشتر افراد و حیوانات خانگی، بیشتر مناظر یا به عبارتی کمی از همه چیز.

شما می توانید تنظیمات خود را در هر زمان تغییر دهید اگر احساس می کنید بیش از حد بسیاری از عکس های سگ یا عکس های زیادی از دامنه های کوهستانی جارو می کنید بدون این که کسی در این کار دخالت داشته باشد.

در دسترس بودن محدود

گوگل سرویس اشتراک را به عنوان برنامه آزمایشی توصیف می کند، و فعلا فقط در ایالات متحده موجود است. هنوز هیچ سخنی در مورد اینکه آیا تاکنون به طور گسترده تری در دسترس خواهد بود، وجود ندارد.

امکان استفاده از این برنامه وجود دارد، اما اگر انتخاب شده باشید که مشاکت کنید، وقتی وارد سیستم عکس های گوکل یا همان Google Photos می شویم ، بنری را مشاهده می کنید. که شما به جلسه آزمایش چاپ ماهانه دعوت شده اید.

گوگل در ماه های اخیر خدمات چاپی فیزیکی خود را تحت فشار قرار داده است، اگر چه سال هاست در دسترس است. می توانید همه چیز را از چاپ های بوم برگرفته تا کتاب های عکس از تصاویر ذخیره شده در Google Photos همه چیز را فقط با چند کلیک دریافت کنید.

خدمات چاپ به گوگل کمک می کند تا از برنامه ذخیره سازی عکس خود، که در محدوده معینی به صورت رایگان قابل استفاده است، درآمد بیشتری کسب کند. این شاید یکی از دلایلی باشد که فکر کنید این گزینه اشتراک برای مدت طولانی دیگر آزمایشی نخواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر