سرویس اشتراک فایل سامسونگ به سبک ایر دروپ اپل

سرویس اشتراک فایل سامسونگ به سبک ایر دروپ

پس از شنیدن مقدار زیادی درباره سخت افزار آینده سامسونگ یعنی گلکسی S20، یک نشت جدید ویژگی نرم افزاری فریبنده را فاش کرده است. به نظر می رسد سامسونگ قرار است یک سرویس اشتراگ گذاری قایل را با تلفن جدیدش معرفی کند، که رقیب ایر دروپ اپل باشد.

XDA Developers توانست APK این سرویس را که Quick Share نام دارد، از منبعی که به یک گلکسی S20 پلاس دسترسی دارد، بدست آورد و پیشنهاد می کند که آن را به عنوان بخشی از راه اندازی S20 بدانیم. مانند ایر دروپ، به کاربران امکان می دهد فورا با افرادی که در نزدیکی هستند به اشتراک بگذارند که این ویژگی را روشن کرده اند، این کار راهی سریع و ساده برای انتقال پرونده ها بین دو گوشی گلکسی است.

دو گزینه برای اشتراک گذاری وجود دارد، فقط مخازبین: که عبارت است از کاربران سامسونگ موجود در مخاطبین شما و هرکس: که عبارت است از هر وسیله که در محدوده شما است ارسال و دریافت کنید.

Quick Share همچنین به شما امکان می دهد داده ها را به دستگاه های Smart Things ارسال کنید. این شامل آپلود موقت فایل ها در Samsung Cloud است که سپس به محصولات Smart Things پخش می شوند و به صورت محلی بارگیری می شوند. محدودیت ها در این است که پرونده ها می توانند حداکثر ۱ گیگابایت باشند . در کل می تواند ۲ گیگا بایت در روز ارسال کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سرویس اشتراک فایل سامسونگ

هنوز مشخص نیست که آیا این سرویس به دیتگاه ها قدیمی سامسونگ راه پیدا خواهد کرد، اما به احتمال زیاد محدود کردن آن فقط به سری S20 می تواند سودمندی آن را محدود کند. از Quick Update انتظار دارید که سایر گوشی ها از طریق یک آپدیت نرم افزاری در آینده از این امکان جدید برخوردار باشند.

XDA Developers خاطر نشان کرد که سایر شرکت ها در حال توسعه یا در حال حاضر خدمات اشتراک گذارای مشابه پرونده ها را دارند: گوگل در حال کار در Sharing Nearby است که بخشی از خدمات گوگل پلی است و اوپوو، شیائومی و ویوو نیز از ویژگی های اشتراک گذاری متقابل برخوردارند.

در مورد Quick Share در رویداد رونمایی گلکسی S20 که در تاریخ ۱۱ فوریه برگزار می شود اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر