سرویس اطلاع رسانی واتساپ راه اندازی شد

سرویس اطلاع رسانی واتساپ راه اندازی شد

واتساپ مبارزه با اطلاعات غلط درباره کرونا ویروس را اعلام می کند و اطلاعات مربوط به COVID-19 را مستقیما از طریق سازمان بهداشت جهانی (WHO) در اختبار شما قرار می دهد.

اگر می خواهید با استفاده از یک منبع معتبر در مورد کرونا ویروس اطلاعات کسب کنید، اکنون می توانید از طریق واتساپ در تلفن هوشمند اندروید یا آیفون خود این کار را انجام دهید.

فیس بوک، که صاحب مسنجر است، در مورد وبلاگ خود درباره خدمات اطلاعات رسانی رایگان خود که ارائه می دهد که این اطلاعات از طریق WHO از طریق مسنجر با انتشار ویروس در سراسر جهان، اطلاعاتی را ارائه می دهد. طبق گفته فیس بوک، این سرویس به صورت شبانه روزی به شما اطلاعات سریع، قابل اعتماد و رسمی ارائه می دهد.

سرویس اطلاع رسانی واتساپ چگونه کار می کند؟

سرویس اطلاع رسانی واتساپ

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اگر می خواهید اعلان های سازمان بهداشت جهانی (WHO) را از طریق واتساپ دریافت کنید، ابتدا باید شماره تلفن +۴۱ ۷۹ ۸۹۳ ۱۸۹۲ را در لیست مخاطبان تلفن همراه یا رایانه لوحی خود ذخیره کنید تا در ادامه در مخاطبین واتساپ نشان داده شود.

به محض ارسال پیام “سلام” در واتساپ (بدون نقل قول) به شماره ذکر شده، این سرویس بطور خودکار واکنش نشان می دهد و اطلاعات به روز در مورد آیین نامه سفر یا محافظت در برابر عفونت را در اختیار شما قرار می دهد. این سرویس همچنین شما را در مورد اطلاعات نادرست در مورد کرونا ویروس را پاک می کند.

از طرف دیگر، شما می توانید خدمات را از طریق پیوند WHO که واتس آپ در مرکز اطلاعات کرونا ویروس خود قرار داده است، شروع کنید. در این مرکز، این شرکت به همراه سازمان بهداشت جهانی، صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) و برنامه توسعه سازمان ملل (UNDP)، راهنمایی هایی در مورد نحوه استفاده از پیام رسان در زمان بحران کرونا ارائه می دهد.

اطلاعات WHO در مسنجر در حال حاضر به زبان های انگلیسی، عربی، چینی، فرانسوی، روسی و اسپانیایی است. البته آن ها در هفته های آینده زبان های دیگری را به این سرویس اضافه می کنند.

واتس آپ گفت که از قبل با بودجه یک میلیون دلاری از شبکه بین المللی بررسی حقایق (IFCN) پشتیبانی می کند، که به ویژه در اتحاد #حقایق ویروس کرونا در دسترس قرار خواهد گرفت. این اقدام عهده دار گزارش اخبار جعلی هم است.

چگونه سرویس اطلاعات WHO را در واتساپ پیدا کنید؟ زیر همین پست می توانید پاسختان را کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع whatsapp

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. شمس میگه

    سایت عالی دارید
    امیدوارم که همینجور ادامه بدید و موفق باشید

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر