سرویس الکترونیکی Lime راه اندازی شد

سرویس الکترونیکی Lime راه اندازی شد

شرکت به نسخه های قبلی خود برای شهر هوشمند محصولات جدیدی اضافه کرده است و شاهد اضافه شدن قابلیت های مناسب و بسیار هوشمندانه خواهیم بود که در دستور کار این شرکت قرار خواهد گرفت و می تواند عملکرد مثبت و بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد.

حالت های ایجاد شده توسط این شرکت در سطح بسیار بالایی قرار دارد و می توان گفت توانایی هایی که این شرکت برای ایجاد حمل و نقل شهری خوب خواهد بود، نسخه قبلی این سرویس دهی برای اسکوتر های برقی بود که توسط این شرکت قدرتمند توسعه داده شده است.

دوچرخه های الکتریکی و همچنین موتور های الکتریکی به ناوگان این شرکت اضافه شده است و فعلا برای کشور آلمان سرویس دهی خواهد کرد و برای دیگر کشور ها هنوز هیچ فعالیت و برنامه ای از سوی شرکت Lime در نظر گرفته نشده است، اما این سرویس دهی بسیار جذاب و خاص محسوب می شود.

سرویس الکترونیکی Lime به صورت کرایه در اختیار شهروندان قرار داده می شود و آنها می توانند با توجه به حالت هایی که دارند عملکرد مثبتی از خود به نمایش بگذارند و خروجی قابل قبول و بسیار هوشمندانه ای از خود در سطح قابل قبولی به نمایش بگذارند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

توانایی توسعه این سرویس در سطح کشور آلمان و دیگر کشور ها در دستور کار این شرکت قرار نداده است و همین فرصت برای اوبر می تواند یک اتفاق خاص باشد و با ارائه سرویس های مناسب و بسیار هوشمندانه عملکرد قابل قبول و بسیار خاصی از خود به حالت نمایش دربیاورند.

سرویس الکترونیکی Lime

این سرویس شهری می تواند علاوه بر سهولت رفت و آمد شهروندان برای محیط زیست قابل قبول و مناسب باشد و قطعا شاهد کاهش آلودگی هوا در شهر های بسیار بزرگ خواهیم بود که می تواند یک ایده جذاب و قابل قبول برای عرضه و توسعه این سرویس دهی و تکنولوژی باشد.

نکته جالب درمورد این خدمات دهی، تولید تمامی محصولات بر عهده شرکت Lime است و صفر تا صد این سرویس در دست شرکت قرار دارد و تولید محصولات به همراه مدیریت نرم افزاری برای کاربران در دستور کار این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای قرار گرفته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر