سرویس ایمیل نرم افزار ZOOM راه اندازی می شود

سرویس ایمیل نرم افزار ZOOM راه اندازی می شود

بزرگنمایی به لطف افزایش استفاده از کنفرانس ویدئویی ، به راحتی به یکی از بزرگترین سخنان امسال تبدیل شده است. اما گرچه کارهای آینده ممکن است همیشه جنبه هایی از همکاری آنلاین را در بر داشته باشد ، اما زوم ممکن است به همان سرعتی که به تک شاخ جدید فناوری تبدیل شده ، خبرهای دیروز شود. اکنون گزارش شده است که این شرکت در حال بررسی روش هایی است که بتواند حتی در آینده ای دور نیز مرتبط و سودآور باقی بماند و به نظر می رسد که نگاه خود را به تسخیر ایمیل ها و تقویم های بعدی معطوف کرده است.

تا حدی ، ویدئو کنفرانس ، ایمیل ها و تقویم ها ترکیبی مناسب برای کار و بهره وری مدرن هستند. پیوندهای جلسات اغلب از طریق ایمیل ارسال می شوند و به تقویم ها اضافه می شوند در حالی که قرارها و ایمیل ها اغلب در جلسات مطرح می شوند. به گفته منابع ، زوم ممکن است در مورد این نوع ادغام فکر کرده و هدفش ایجاد یک تجربه ایمیل “نسل بعدی” باشد.

این اولین نفری نخواهد بود که چنین هدفی والا دارد اما از انتهای مخالف به آن نزدیک می شود. بعنوان مثال ، اسلک به عنوان “قاتل ایمیل” شروع به کار کرد ، بعداً وقتی تقاضا بیشتر شد ، تماس های ویدیویی را فقط اضافه کرد. بزرگنمایی به طور طبیعی با کنفرانس ویدئویی آغاز شد و اکنون به دنبال استفاده از نام خود است تا کاربران را ترغیب کند تا ارائه دهندگان ایمیل را تغییر دهند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سرویس ایمیل نرم افزار ZOOM

هرچند که این بیش از خدمات اصلی خود با نبردی سخت روبرو خواهد شد. گوگل و مایکروسافت هنوز سهم شیر ایمیل و سرویس های تقویم را در اختیار دارند و اینها بسیار بیشتر از زوم ریشه دار و یکپارچه در اکوسیستم های سازمانی هستند. حتی ممکن است زمانی فرا برسد که افراد به دلیل تلفیقی که Google Meet و Microsoft Teams با سرویس ها و سیستم عامل های موجود دارند به طور کامل از بزرگنمایی چشم پوشی می کنند.

این گزارش می گوید که زوم قصد دارد نسخه اولیه این سرویس ایمیل را در سال ۲۰۲۱ راه اندازی کند. گفته می شود که این ایده هنوز در مراحل اولیه خود است و اگر غیرمعمول و غیرمعمول باشد ، حتی ممکن است نور روز را نبیند. به هر حال ایده بی سود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر