سرویس دوستیابی فیس بوک در اروپا به تعویق افتاد

به نظر می رسد که فیس بوک مجبور است تا راه اندازی اروپای سرویس دوستیابی خود را به تعویق بیندازد. قرار است روز پنچشنبه، روز قبل از روز ولنتاین، قرار ملاقات های فیس بوک به صورت زنده در اتحادیه اروپا آغاز شود. با این حال رگولاتور ها در ایرلند با اشاره به اینکه هنوز مدارک مناسبی را به موقع ثبت نکرده اند، هیچ عشقی را نشان ندادند.

کمیسیون محافظت از اطلاعات ایرلند در برنامه غول رسانه های اجتماعی برای وارد کردن سرویس آشنایی با فیس بوم خود به اتحادبه اروپا، آچار را پرتاپ کرد. وال استریت ژورنال یادآورد می شود، این کمیسیون ادعا می کند که تا دیروز ارزیابی تاثیر پردازش داده ها(DPIA) را دریافت نکرده است. DPIA طبق آیین نامه حمایت از داده های عمومی اتحادیه اروپا  GDPR لازم است.

پس از بازدید بازرسان IDPC در هفته گذشته از دفتر مرکزی فدرال در دوبلین در فیس بوک، این شرکت تصمیم گرفت برنامه های خود را به طور نا محدود به سر ببرد. روز چهارشنبه این مقامات ایرلندی را از لغو این لیست اعلام کرد. در بیانیه ای، فیس بوک اعلام کرد که می خواهد مطمئن باشد که با GDPR مطابقت دارد.

کمی بیشتر وقت می گذاریم تا مطمئن شویم محصول برای بازار اروپا آماده شده است. ما با دقت تلاش کرده ایم برای محافظت از حریم خصوصی قوی ایجاد کنیم، و این اطلاعات را قبل از معرفی اروپا با IDPC به اشتراک گذاشته ایم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سرویس دوستیابی فیس بوک

سخنگوی این شرکت همچنین گفت DPIA این شرکت را تکمیل و ارسال کرده است. به گفته گراهام دویل، معاون کمیسر IDPC، این مستندات هفته گذشته درخواست شد. فیس بوک فقط یک روز قبل از شروع در نظر گرفته شده ارزیابی را تغییر داده است که زمان کافی برای بررسی نیست.

دویل گفت: ما بسیار نگران این بودیم که این اولین نفری باشد که از فیس بوک ایرلند در مورد این ویژگی جدید شنیده ایم، با توجه به اینکه قصد آنها این بود که فردا سیزدهم فوریه این کار را انجام دهند.

فیس بوک در ابتدا برنامه هایی را برای سرویس دوستیابی در کنفرانس توسعه دهنگان F8 2018 خود اعلام کرد. این سال گذشته در ایالات متحده آغاز به کار کرد. مردم همچنین در ۱۰ کشور دیگر از جمله برزیل، کانادا، مکزیک، تایلند و سایر کشور ها عشق را پیدا کرده اند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر