سرویس پیام ۵G به زودی در دسترس خواهد بود

در اوایل امروز، سه شرکت حامل اصلی در چین که شامل، چین موبایل، چین تلکام، چین یونیکام یک کنفرانس مطبوعاتی آنلاین را برای انتشار ویژگی های مشترک “پیام رسانی ۵G” برگزار کردند. بر اساس گزارش ها، سرویس پیام رسانی ۵G ارتقا یافته سرویس پیام کوتاه اصلی بومی (پیام کوتاه) را ارائه می دهد.

برای کاربران شخصی، “پیام های ۵G” محدودیت طول هر پیام را در پیام کوتاه سنتی می شکند. همچنین از قالب های چند رسانه ای، از جمله متن، تصاویر، صدا، فیلم، شکلک و مخاطبین پشتیبانی می کند. از پیام های آنلاین و پیام های آفلاین پشتیبانی کنید و می توانید گزارش وضعیت پیام و مدیریت تاریخ را در اختیار کاربران قرار دهید.

پیام 5G

علاوه بر این، پیام های ۵G حالت تعامل انسان و کامپیوتر کاملا جدیدی را به ارمغان می آورد. در این پنجره، کاربران می توانند یک تجربه خدمات یک مرحله ای مانند جستجوی سرویس، کشف، تعامل و پرداخت را انجام دهند.

نمایندگان ۱۱ شرکت از جمله هواوی، سامسونگ و شیائومی بخشی از این رویداد آنلاین بودند. شرکت های دیگر شامل ZTE، اوپو، ویوو، لنوو، میزو هستند. این شرکت ها با پیگیری این ویژگی همه مثبت بودند. مطمئنا انتظار کم از OEM ها خواهیم داشت.

برخی از نصب شده مستقیم با برنامه های خود برای پیام ۵G مستقیم بودند. طبق گفته هواوی، آزمایش این ویژگی از ۱۰ آوریل آغاز می شود. همچنین امیدوار است که پیام های ۵G کار خود را از ژوئن ۲۰۲۰ آغاز خواهند کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سرویس پیام 5G

ZTE همچنین گفت که اخیرا شرکت چین موبایل کمک کرده است تا اولین آزمایش پیان های ۵G را بر اساس استاندارد GSMA UP2.4 در هانگژو انجام دهد. طبق گفته این شرکت، این امر شمارش معکوس رسمی برای تجاری سازی پیام های ۵G در چین است.

تجاری سازی سرویس پیام ۵G از ژوئن ۲۰۲۰ انجام می شود

از هم اکنون، مرحله آزمایش تقریبا به پایان رسیده است. برخی از شرکت ها دیر به این موج پیوسته اند اما هنوز هم امیدوار هستند که این ویژگی را به سرعت آزمایش کنند. این پروژه قرار است وارد مرحله تجاری شود. انتظار عمومی این است که پیام های ۵G در پایان ژوئن ۲۰۲۰ به طور رسمی تجاری شوند.

این ویژگی پیام رسانی جدید به سریعترین برنامه ۵G برای اپراتور های تبدیل می شوند. این یک فصل جدید است که برای نوآوری در تجارت ۵G باز می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر