سری آنر V40 در لیست تنا ظاهر شدند

طبق گفته فاش کننده محبوب چینی، ایستگاه چت دیجیتال، اولین مدل آنر پس از استقلال از هواوی، سری آنر V40 خواهد بود. با این حال، این مجموعه هنوز بسیاری از ویژگی های هواوی را در خود خواهد داشت. البته انتظار نداریم که تغییرات خیلی سریع باشد. سری آنر V40 اخیرا وارد پایگاه داده تنا شده است. این لیست نشان می دهد که این دستگاه با یک شارژر ۶۶ واتی همراه خواهد بود.

این گوشی هوشمند از شارژر سریع استفاده می کند و بر روی سیستن عامل اندروید کار می کند. علاوه بر این ایستگاه چت دیجیتال ادعا می کند که مدل کایرین این گوشی قطع شده است و تنها مدل دیمنیسیتی باقی مانده است. با این حال، گمانه زنی های خارج از چین ادعا می کنند که این دستگاه از چهار پردازنده پرچمدار مختلف استفاده خواهد کرد. در هفته های آینده انتظار داریم اطلاعات بیشتری در مورد این سری خواهیم شنید.

سری V40 آنر از چهار پردازنده پرچمدار از چهار تولید کننده مختلف استفاده خواهد کرد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در حال حاضر، اطلاعات زیادی در مورد سری آنر V40 وجود ندارد. اگر خبر اخیر صحت داشته باشد، شرکت در حال آماده سازی چیز جابی است. با توجه به درز اطلاعات در این مورد در ویبو، سری آنر V40 دارای چهار مدل خواهد بود. قسمت جالب این خبر آن است که هر چهار مدل از پردازنده های مختلف پرچمدار از سازندگان متفاوت استفاده خواهند کرد. این اولین بار است که در یک سری شاهد استفاده از چهار پردازنده پرچمدار مختلف هستیم.

با توجه به درز اطلاعات، آنر V40 با پردازنده دیمنستی ۱۰۰۰ پلاس، آنر V40 پرو با اگزینوس ۱۰۸۰ سامسونگ، آنر V40 پرو پلاس از اسنپدراگون ۸۸۸ و دیگر مدل این سری از پردازنده کایرین ۹۰۰۰ هواوی استفاده خواهد کرد.

.این درز اطلاعات همچنین یک نظر سنجی است بنابراین ما کاملا هم از صحت آن اطمینان نداریم. از حالا، ما نمی توانیم این اطلاعات را تایید کنیم. به علاوه هیچ تاییدی وجود ندارد که ایالات متحده به آنراجازه استفاده از فناوری آمریکایی را بدهد.

بنابراین، نمی توانیم تضمین کنیم که آنر می تواند از پردازنده های اگزینوس، دیمنسیتی و اسنپدراگون استفاده کند. علاوه بر این، کایرین ۹۰۰۰ هم به سختی برای سری هواوی میت ۴۰ و سایر پرچمداران ریزی شده شده کافی است. بعید به نظر می رسد که هواوی برای سری V40 تعدادی پردازنده برای فروش داشته باشد. همه اینها تنها برخی از سوالاتی است که خواهان پاسخ است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر