سری آیفون ۱۳ دارای نسخه ۱ ترابایتی نخواهد بود

انتظار می رود اپل در کمر از سه ماه آینده آیفون جدید را رونمایی کند. TrendForce پیش بینی می کند که با توجه به افزایش واکسن ها و آرامش قریب الوقوع در ایالات متحده و اروپا، تولید سری آیفون ۱۳ به ۲۲۳ میلیون دستگاه برسد. علاوه بر این، انتظار می رود اپل از مخمصه هواوی بهترین بهره وری را خواهد برد. و سهم های هواوی در بازار گوشی های رده بالا را ازان خود خواهد کرد. این ممکن است فروش آیفون های آینده را در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

بر اساس گزارش ها، اپل بهینه سازی قابلیت های موجود را با سری آیفون ۱۳ در اولویت قرار خواهد داد و قیمت خرده فروشی باید با سری آیفون ۱۲ یکسان باشد.

انتشار رندر آیفون 13 مینی
سری آیفون ۱۳ دارای نسخه ۱ ترابایتی نخواهد بود
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

انتظار می رود اپل در سری آینده آیفون های خود بریدگی بالای صفحه را باریک کرده و چهار مدل جدید را دوباره به بازار عرضه کند. یعنی ما شاهد آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس خواهیم بود. TrendForce پیش بینی کرده است که قیمت این ایفون ها همانند مدل های نسل قبل خواهد بود. قیمت آغازین آیفون ۱۳ مینی ۶۹۹ دلار همانند آیفون ۱۲ مینی خواهد بود. سری آیفون ۱۳ از تراشه A15 بیونیک استفاده می کند که از فرایند ساخت ۵ نانومتری TSMC بهره مند است. از حالا اپل در حال توسعه پردازنده ۳ نانومتری خود است.

سری آیفون ۱۳ با مجموعه ای از آپدیت ها ارائه می شود

تمام مدل های جدید آیفون ۱۳ شامل یک صفحه نمایش آمولد می باشند. با این حال مدل پرو از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی استفاده خواهد کرد. TrendForce برای کسانی که انتظار نسخه ۱ ترابایتی در سری آیفون ۱۳ هستند، ادعا می کند که سری آیفون ۱۳ همان ظرفیت حافظه آیفون ۱۲ را حفظ خواهد کرد. این بدان معنی است که حداکثر حافظه در این سری هم ۵۱۲ گیگابایت خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر