۵۰ درصد رشد در فروش سری اپل واچ

۵۰ درصد رشد در فروش سری اپل واچ

طبق آمار و ارقامی که توسط اپل از فروش اپل واچ ها منتشر شد، می توان گفت این فروش و درصد فروش بیشتر بوده است و نسبت به سال ها و ماه های گذشته شاهد پیشرفت بوده است. اپل در سه ماه اول سال ۲۰۱۹ حدود ۴.۵ میلیون دستگاه را به فروش رسانده بود.

و با رشد ۵۱ درصد نسبت به آمار های قبلی خود داشته است. این آمار هنوز دقیق نیست و می توان حدس زد که ارقام و تعداد فروش و درصد آن نیز بیشتر از این رقم به حساب بیاید. می توان گفت اپل بازار ساعت های هوشمند را در دست دارد بیشتر فروش ها از این دسته محصولات مربوط به اپل می باشد.

تمامی سری اپل واچ ها از پر فروش ترین محصولات اپل در سال های مختلف به شمار می روند و می توان گفت اپل با برنامه ریزی ها و سیاست های خود تمامی این بازار ها را بر دست داشته است که باعث شده است تا این ارقام برای اپل به شمار بروند.

طبق گفته های سخنگوی اپل، محصولات این شرکت همه ساله شاهد رشد و پیشرفت بوده اند و تعداد فروش و درصد آنها نیز هر سال روبه رشد بوده است که اپل واچ نیز از این مستثنی نیست. رده دوم پر فروش ترین ساعت هوشمند نیز مربوط به سامسونگ می باشد که با تولید ساعت های بی نظیر رده دوم را در دست دارد.

این شرکت نیز با ثبت آمار فروش ۱.۹ میلیون دستگاه به دومین شرکت فروش ساعت هوشمند در دنیا تبدیل شده است و این نشان دهنده فاصله زیاد میان اپل و سامسونگ و سایر مدعیان می باشد. آمار فروش سامسونگ نیز شاهد رشد ۷۳ درصدی بوده است.

 

50 درصد رشد در فروش سری اپل واچ

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رقابت دیگر شرکت ها با سری اپل واچ

رقابت میان شرکت های تولید ساعت های هوشمند بسیار نزدیک و زیاد می باشد و هرچه زمان بیشتری صرف می شود شاهد پیشرفت شرکت های دیگری در این حوزه می باشیم. رتبه سوم نیز به شرکت گوگل و محصول فیت بیت می رسد.

این شرکت نیز با ثبت آمار ۱.۶ میلیون دستگاه سومین درصد فروش را در سال ۲۰۱۹ به ثبت رسانده است و بخشی از فروش ساعت های هوشمند در سطح دنیا را در دست داشته است. که با رشد ۷ درصد نسبت به سال گذشته بوده است. اما در رقابت با سری اپل واچ به مشکل بر میخورد و عملا بدون رقابت می شود.

به طور کلی شرکت های زیادی بر سر حکمرانی بر بازار ساعت های هوشمند وجود دارد و شرکت هایی همچون شیائومی و هواوی نیز در میان شرکت های بزرگ تولید کننده ساعت های هوشمند به گوش می رسد.

فروش ساعت های هوشمند در سال ۲۰۱۹ به ۱۰ میلیون دستگاه رسیده است که نشان دهنده اهمیت فروش این محصول نسبت به سایر گجت های هوشمند بوده است،درصد این محصول نیز نسبت به سال ۲۰۱۸ بیش از ۴۲ درصد بوده است که برای این گجت هوشمند واقعا بسیار زیاد و جالب می باشد.

این صنعت هر ساله رو به رشد بوده است و با اضافه شدن شرکت های بزرگ به این حوزه رقابت و کیفیت ساعت های هوشمند را بالا می برد. به نظر شما درصد فروش این محصولات تا چند سال ادامه دار خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر