سری جدید اپل واچ دارای تاچ آیدی خواهد بود

سری جدید اپل واچ دارای تاچ آیدی خواهد بود

سری ساعت های هوشمند شرکت اپل جزو برترین محصولات هوشمند بوده است و همیشه طرفداران خاص خود را داشته است و همین امر نیز باعث شده است تا نگاه جدی تری به گجت های این شرکت داشته باشیم که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

به احتمال زیاد امسال شاهد رونمایی و عرضه ساعت هوشمند اپل واچ ۶ باشیم که از سوی اپل رونمایی و معرفی خواهد شد که برخی از شایعات اشاره به عدم عرضه و رونمایی این ساعت هوشمند بخاطر شیوع ویروس کرونا می باشد که شک عجیبی را به وجود می آورد.

طبق گفته برخی از رسانه های معتبر فناوری ساعت هوشمند جدید اپل دارای قابلیت های بسیار جذاب و خاصی خواهد بود که باعث می شود تا شاهد رقم خوردن برخی از اتفاقات باشیم که باعث شده است تا برای اولین بار این اتفاق در بین گجت های اسمارت واچی اپل بیافتد.

از قابلیت های مهم و خاص این محصول جدید می توان به شناسایی و تشخیص اکسیژن خون و همچنین بررسی حالت خواب به صورت نمودار می باشد، همچنین اپل واچ دارای تاچ آیدی درون صفحه ای خواهد بود که به نظر می رسد واقعی باشد و یا یک شایعه.

جالبترین نکته این قضیه وجود نرم افزار های این بخش ها در سیستم عامل iOS 14 می باشد که باعث می شود تا شانس بیشتری به ظهور این مشخصات فنی در ساعت جدید اپل باشیم، هنوز این مشخصات تایید نشده است اما به احتمال زیاد شاهد حداقل یکی از این مشخصات فنی در سری جدید باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سری جدید اپل واچ دارای تاچ آیدی خواهد بود

اپل واچ دارای تاچ آیدی خواهد بود؟

اگر قابلیت شناسایی اثر انگشت یا همان تاچ آیدی در ساعت هوشمند اپل قرار داشته باشد برای اولین بار شاهد این خواهیم بود که در میان دیگر گجت ها و ساعت های هوشمند یک گجت هوشمند به این تکنولوژی بسیار جذاب و خاصی مجهز خواهد شد.

طبق گفته منابع معتبر این گجت هوشمند یک محصول ترکیبی خاصی خواهد بود که اپل برای فروش بیشتر آنرا رونمایی خواهد کرد و گفته می شود این قابلیت ها باعث می شود تا شاهد این باشیم که درآمدزایی بسیار مناسبی از این محصول گرفته خواهد شد.

گفته می شود برای اینکه این قابلیت ها بر روی اپل واچ سری ۶ راه اندازی شود به یک سیستم عامل قوی نیاز دارد که واچ OS 7 نیز یک پیشنهاد عالی برای این ساعت هوشمند می باشد که اپل می تواند نسبت به نسخه ۶ این محصول آنرا همراه این محصول عرضه کند.

این مشخصات هنوز از سوی اپل تایید نشده است و همین نیز باعث می شود تا ما شاهد اتفاقات بسیار جذاب و زیادی باشیم که قطعا باعث می شود تا به زودی نشانه های دیگری از این ساعت هوشمند از سوی اپل برای رسانه ها و طرفداران این شرکت عرضه و منتشر شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر