سری جدید اینتل راه اندازی شد : خاص و قدرتمند

سری جدید اینتل راه اندازی شد

شرکت اینتل خبر راه اندازی یک سری جدید را در صفحه رسمی خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و اعلام کرد به زودی نسخه های متعددی از این سری در بازار های جهانی رونمایی و به فروش رسمی گذاشته خواهند شد.

این نسخه ها قرار است با عنوان CORE در بازار های جهانی به فروش گذاشته شوند و شاهد حالت های متفاوت و عجیبی از سوی این شرکت خواهیم بود که می تواند باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار متفاوت و عالی از سوی این شرکت محسوب شود.

اینتل نسل جدید تراشه های خود را با نام گذاری متفاوتی شروع کرده و به نظر می رسد باید شاهد اتفاقات بسیار فوق العاده و خاصی از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی باشیم که قرار است بسیار خاص و فوق العاده باشد.

سری جدید محصولات این شرکت راه اندازی شد و این خبر برای طرفداران و کاربران این شرکت بسیار هیجان انگیز و فوق العاده می باشد که به بهترین نحو ممکن مورد استفاده قرار گرفته است و حالتی بسیار ایده آل و جذابی را از خود به نمایش خواهد گذاشت که خاص و عالی باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اینتل توانایی این را دارد که بتواند در بازار های جهانی عملکرد فوق العاده مناسبی از خود به نمایش بگذارد که بسیار خاص و در عین جذاب بودن بسیار قدرتمند و کارآمد باشد که با سبد خرید بسیار متنوع عرضه خواهد شد و به فروش گذاشته می شود.

سری جدید اینتل راه اندازی شد

سری جدید اینتل راه اندازی شد

این خبر برای شرکت رقیب و سنتی اینتل یعنی AMD می تواند یک زنگ خطر بسیار جدی باشد که باید شاهد واکنش این شرکت نسبت به این خبر باشیم و به نظر می رسد این شرکت نیز در حال آماده سازی رونمایی یک محصول برای بازار جهانی می باشد.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت می تواند با موفقیت کامل سری جدید خود را راه اندازی کند و در نهایت به موفقیت کامل دست یابد که به احتمال زیاد این اتفاقات باعث ایجاد حالت های بسیار خاص و فوق العاده ای برای این شرکت خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر