سری جدید خودروی مازراتی در حال طراحی می باشد

سری جدید خودروی مازراتی در حال طراحی می باشد

شرکت ایتالیایی مازراتی بعد از سالها فروش به جاه طلبی خود ادامه می د هد و گفته می شود قرار است طبق سنت همیشگی خود که هر ۶ ماه یکبار خودروی جدید را رونمایی می کند برای ماه آینده نیز یک خودروی جدید خواهد داشت.

این روند که هر ۶ ماه یکبار می باشد تا سال ۲۰۲۲ ادامه دار خواهد بود و به غیر از این طرح شرکت ایتالیایی خودرو های دیگری را به معرض دید و تولید قرار می دهد، این شرکت ایتالیایی با طراحی های بی نظیر خود به یکی از بهترین تولیدکننده خودرو در صنعت خودروسازی تبدیل شده است.

احتمال این وجود دارد که خودروی جدید مازراتی یکی از خودرو های الکتریکی هیبریدی باشد که از سوخت برقی استفاده خواهد کرد، به احتمال زیاد اگر این خودرو یک خودرو با سوخت برقی باشد اولین سری جدید مازراتی خواهد بود که از سوخت برقی استفاده می کند.

علاوه بر این خودرو جدید مازراتی خودرو های مازراتی GranTurismo و GranCabrio خودرو هایی می باشند که از سوخت برقی استفاده خواهند کرد و به احتمال زیاد از سال ۲۰۲۱ به صورت یکجا عرضه خواهد شد، سری جدید خودروی مازراتی نیز به احتمال زیاد در زیر مجموعه گرند قرار بگیرد.

طبق گفته رسانه ها و کارشناسان حوزه صنعت خودرو، این شرکت ایتالیایی حدود ۸۰۰ میلیون یورو برای راه اندازی خط تولید جدید خود سرمایه گذاری کرده است و به احتمال بسیار زیاد خودروی جدید که تا ماه آینده رونمایی خواهد شد در این خط تولید ساخته خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سری جدید خودروی مازراتی در حال طراحی می باشد

طراحی سری جدید خودروی مازراتی

بخش قبزرگی از تولید مازراتی در امسال تعلق به خودرو های برقی اختصاص خواهد یافت، مازراتی هیچ جزئیاتی درمورد این خودروی جدید خود فاش نکرده است و طبق شایعات منتشر شده در حال برگزاری آزمایشات مختلف برای تست قدرت و سرعت این خودرو می باشد.

مازراتی بین سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۹ بیش از ۴۰.۰۰۰ دستگاه از سری گرند توریسمو و گرند کابریو به فروش رسانده است و احتمال این وجود دارد که نسل جدید این سری که در سال پیش رو رونمایی خواهد شد یک اتومبیل هیبریدی از سوی مازراتی به بازار عرضه خواهد شد.

امسال نیز مازراتی یک سری جدید از خودروی سوپر اسپورت خود را راه اندازی خواهد کرد و گفته می شود این خودروی سوپر اسپورت کاملا برقی می باشد و با نام انحصاری Alfieri شناخته خواهد شد.  گفته می شود Alfieri از یک باتری ۸۰۰ ولت بهره خواهد برد و می تواند کمتر از دو ثانیه سرعت ۰ تا ۶۰ را به ثبت خواهند رساند.

علاوه بر خودرو های بالا مازراتی قصد دارد تا سری جدید خود را یک شاسی بلند یا همان SUV خواهد بود را راه اندازی کند تا از تظر رده بندی خودرو در خط تولید خود مشکلی نداشته باشد و بتواند هرگونه مشتری را با طراحی مختلف خود به دست بیاورد و ماندگار کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.