سری جدید نیسان V6 2020 در راه تولید می باشد

سری جدید نیسان V6 2020 در راه تولید می باشد

نیسان به غیر از خودرو های سدان و اسپورت خودرو های دیگری همچون وانت را طراحی می کند که طرفداران بسیار زیادی دارد و در کل می توانیم بگوییم که نیسان به یکی از شرکت های همه کاره در دنیای خودرو تبدیل شده است که طرفداران بسیار زیادی دارد.

تحولات اخیر نیسان باعث شده است تا شاهد سری جدید خودرو های این شرکت نسبت به دیگر شرکت های که خودرو تولید می کنند با کیفیت بالا و قیمت های بسیار مناسب عرضه می شود که نشان دهنده امکانات بسیار خاص و جالب نیسان می باشد.

سری قدیمی شرکت نیسان یعنی V6 در سال ۲۰۰۴ طراحی و تولید شد و تا به امروز تولید این خودرو ادامه دار بود که سال به سال نسخه های متنوع تری از این خودرو با مشخصات فنی بهترین نسبت به گذشته منتشر و عرضه میشد.

سری جدید نیسان V6 2020 با قابلیت های فراوان و با طراحی جدید ساخته خواهد شد و گفته می شود این سری قابلیت های فنی بسیار بالایی نسبت به سری سری قدیمی و سال ۲۰۰۴ خود خواهد داشت که امید طراحی بهتر و قدرت بالای این خودرو را می دهد.

طبق گفته های نیسان این خودرو با ایجاد یک طراحی جدید و ایجاد یک مرز بسیار بزرگ بین مدل قدیمی و جدید ساخته خواهد شد و این قابلیت را می دهد که شاهد یک طراحی بی نظیر از سوی این خودروساز ژاپنی باشیم که در طراحی های خود به کار خواهد گرفت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سری جدید نیسان V6 2020 در راه تولید می باشد

سری جدید نیسان V6 2020

شرکت نیسان به طور رسمی اعلام کرده است قبل از رونمایی از این خودرو در سال ۲۰۲۱ شاهد حضور قابلیت ها و مشخصات فنی این خودرو خواهیم بود و نیازی نیست تا عرضه کامل این خودرو به بازار های جهانی برای فروش این خودرو صبر کنیم.

نیسان اعلام کرده است فروش اولیه این خودرو برای بازار های آمریکای شمالی خواهد بود و بعد از ۳ ماه فروش به بازار ها و نمایندگی های نیسان در قاره اروپا خواهد رسید، طبق گفته ها این سری از V6 دارای قدرت ۳۱۰ اسب بخار خواهد بود.

قدرت پیشرانه و نوع سبک سرعت گیری و شتابگیری این خودرو مانند سری نهایی شرکت نیسان یعنی نیسان تایتان خواهد بود و تفاوت چندانی با یکدیگر نخواهند داشت و تنها تفاوتی که با یکدیگر خواهند داشت در بخش طراحی ظاهری و بدنه خودرو خواهد بود.

نیسان هنوز زمان و نوع عرضه این خودرو را مطرح نکرده است و هنوز به طور قطع معلوم نشده است در اواخر سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد و یا به سال ۲۰۲۱ کشیده خواهد شد، باید منتظر ماند و دید که آیا نیسان بلاخره چگونه به فروش این خودرو خواهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر