سری جدید Ampere انویدیا با فرایند ۸ نانومتری سامسونگ

سری جدید Ampere انویدیا با فرایند ۸ نانومتری سامسونگ

شایعات زیادی در حول و محور شرکت انویدیا و محصولات جدید این شرکت وجود دارد که برخی از آنها به واقعیت نزدیک می باشد و احتمال اینکه این شایعات و گفته ها به واقعیت تبدیل شود بسیار زیاد می باشد و بخاطر این کار شاهد حالت مناسب و خوبی از سوی این شرکت هستیم.

یک شایعه جدید به وجود آمده که شرکت انویدیا تصمیم گرفته برای نسخه های جدید خود در سری محصولات Ampere از فناوری های جدید و بروز استفاده کند که همین حالت باعث می شود تا شاهد اتفاقات متفاوت و زیادی میان نسخه قبلی و جدید به وجود بیاید.

فناوری استفاده شده در نسخه جدید به احتمال زیاد از فرایند ۸ نانومتری سامسونگ باشد که می تواند محصولات متنوع و جذابی را به وجود بیاورد که در کل باعث می شود تا شاهد عرضه کارت گرافیک های قدرتمند و جذاب از سوی این شرکت باشیم.

سری جدید Ampere انویدیا قرار است با قدرت بسیار بالا و جدیدی عرضه شود که در کل باعث ایجاد حالتی بسیار مناسب و فوق العاده برای این نسخه جدید خواهد بود که سری محصولات جدیدی را به وجود خواهد آورد که می تواند بسیار خاص و البته قدرتمند باشد.

کارت گرافیک جدید شرکت انویدیا که قرار است به زودی شاهد رونمایی و عرضه آن باشیم نسخه RTX 3090 می باشد که باعث می شود تا این شرکت یک قدم از دیگر رقبای خود جلو باشد و این نشان دهنده فناوری های استفاده شده با کیفیت در این نسخه خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
سری جدید Ampere انویدیا با فرایند 8 نانومتری سامسونگ

سری جدید Ampere انویدیا

فناوری ها و معماری هایی که شرکت انویدیا در تمامی محصولات خود به کار میگیرد باعث می شود تا این شرکت را نسبت به دیگر قدرت های تولید کننده قطعات سخت افزاری متمایز کند و این حالت هم باعث به وجود آمدن اتفاق مناسب و خوبی از سوی این شرکت می شود.

انتخاب قطعات و فناوری های گفته شده از سوی انویدیا می تواند بسیار خاص و البته قدرتمند باشد که انویدیا توانایی انجام این کار را دارد و به نوعی می توان گفت یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده ای را از سوی این شرکت برای عرضه محصولات جدید و ویژه هستیم.

در کل باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت توانایی این را خواهد داشت با همکاری سامسونگ محصولات قدرتمند و جدیدی را عرضه بازار های جهانی بکند که رقابت سخت و حساسی میان تولیدکنندگان کارت های گرافیک معتبر در دنیا وجود دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر