سری ردمی نوت ۹ ممکن است در چین رونمایی نشود

غول تولید چینی، شیائومی به تازگی ردمی نوت ۹ پرو و ردمی نوت ۹ پرو مکس را در هند معرفی کرد. این تلفن های هوشمند تلفن های رقابتی ۴G LTE هستند که ممکن است در چین رونمایی نشوند. طبق گفته شیائومی VP و رئیس مارک تجاری ردمی، لو ویبینگ، سری ردمی نوت ۹ پرو ممکن است هرگز به چین نرسد. با این حال، او ادعا می کند که این تلفن های هوشمند در بازار جهانی به فروش می رسد در حالی ک که بازار چین بیشتر تلفن های هوشمند ۵G را دریافت می کند.

وی گفت: “سری ردمی نوت ۹ پرو در حال حاضر فقط برای فروش در بازار های خارج از کشور برنامه ریزی شده است. اگر چه این یک پرچمدار ۴G هزار یوانی بسیار رقابتی است، مطمئنا در سراسر جهان به خوبی به فروش خوهد رسی!… بازار چین به محصولات ۵G متمرکز خواهد شد!”

ردمی نوت 9

از بیانیه وی مشخص است که ردمی معتقد نیست که چین در حال حاضر به یک تلفن هوشمند غیر ۵G نیاز دارد. توسعه ۵G در چین به سرعت بیش از هر منطقه دیگر در حال رشد است. علاوه براین، تلفن های هوشمند ۵G در چین مانند تغیان شعله آتش به فروش می رسند. بنابراین، یک استراتژی ضعیف از نام تجاری aa مانند شیائومی برای عرضه یک دستگاه ۴G در چین در حال حاضر خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین از پیام او می توانیم ببینم که گوشی پرچمدار ردمی K30 پرو ۵G به زودی عرضه می شود. این تلفن هوشمند به احتمال زیاد دستگاه بعدی ردمی در چین خواهد بود. از هم اکنون، هیچ سرنخی در مورد وجود یک نوع ۵G برای بازار چین وجود ندارد.

ردمی نوت ۹ قربانی ردمی نوت ۱۰

حال حدس و گمان کلی این است که ممکن است ردمی فقط از سری نوت ۹ رونمایی کند و مدلهای ردمی نوت ۱۰ را برای دهمین سالگرد خود نگه دارد. این اولین باری نخواهد بود که این شرکت برای مشخص کردن سالگرد خود، مدلی را برای مدل دیگر جست و جو می کند. به یاد بیاورید در سال ۲۰۱۸، شیائومی، می ۷ را برای صرف شیائومی می ۸ رونمایی کرد تا هشتمین سالگردش را مشخص کند.

علاوه بر این، این اولین بار نیز نخواهد بود که این شرکت از مدلی در چین رونمایی نکند. ردمی نوت ۶ محبوب در هند رونمایی شد. با این حال، هرگز راهی چین نشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع لو ویبینگ

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.