سری سامسونگ گلکسی S22 در لیست گواهینامه ۳C ظاهر شد

طبق خبر های قبلی، کوالکام پردازنده اسنپدراگون ۸۹۵ را در دسامبر سال جاری منتشر خواهد کرد. و دوباره مثل قبل جانشین اسنپدراگون ۸۸۸ و برترین پردازنده پرچمدار اندروید خواهد شد. پرچمداران سری گلکسی S معمولا یکی از اولین گوشی های هوشمند با تراشه پرچمدار جدید کوالکام اسنپدراگون هستند. امسال هم هیچ استثنایی نسبت به سال های قبل وجود نخواهد داشت. سری گلکسی S22 سامسونگ همچنان یکی از اولین گوشی های هوشمندی که از تراشه اسنپدراگون ۸۹۵ استفاده می کنند.

سری سامسونگ گلکسی S22

آخرین گزارش در مورد این گوشی هوشمند نشان می دهد که سری سامسونگ گلکسی S22 حالا دارای گواهینامه چینی ۳C هستند. این گواهینامه نشان می دهد که سری گلکسی S22 با فناوری شارژ سریع ۶۵ واتی ارائه می شوند. این موضوع می تواند به طور قابل توجهی تجربه سری گوشی های پرچمدار سامسونگ را بهبود ببخشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با این حال، ممکن است این فناوری شارژ در همه مدل ها پشتیبانی نشود و تنها مدل های برتر از آن پشتیبانی کنند.

علاوه بر پیشرفت در عملکرد و فناوری شارژ، سری گلکسی S22 از سیستم تصویر برداری بهتری برخوردار خواهد بود. گلکسی S22 و S22 پلاس از یک سنسور دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و فناوری پیکسل چهار در یک پشتیبانی می کنند. گلکسی S22 اولترا هم از طراحی میکرو هد شبیه به ماژول دوربین ویوو برای دوربین اصلی برخوردار خواهد بود.

این طراحی می تواند به صورت موثر اثر تثبیت کننده را در حین عکاسی افزایش دهد و همچنین باعث افزایش ظرفیت فیلمبرداری شود. در عین حال، این دوربین به طور مشترک با تولید کننده قدیمی دوربین، Olympus تولید می شود. انتظار می رود که Olympus یک راه حل قدرتمند برای دوربین گلکسی S22 اولترا ارائه دهد. در صورت صحت همکاری سامسونگ با Olympus، عملکرد تصویربرداری گلکسی S22 اولترا بدون شک حرفی برای زدن در بازار خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر