سری مانیتور های گیمینگ UltraGear ال‌جی با نرخ تازه سازی ۲۶۰ هرتز معرفی شد

شرکت کره‌ای الجی، سری مانیتور های گیمینگ UltraGear ال‌جی را با نرخ تازه سازی ۲۶۰ هرتز و فناوری ATW معرفی کرد. این سری شامل سه نسخه است که دارای ویژگی های مختلف هستند. مدل های ۳۲GO950 و ۳۲GO950 و همچنین ۴۸GO900 UltraGear نسخه های این سری محسوب می‌شوند.

سری جدید مانیتور های گیمینگ الجی علی رغم مانیتور های گیمینگ موجود در بازار دارای طراحی ظریف هستند. این سری از نمایشگر های الجی دارای فناوری های بسیار هوشمندانه و قابل توجه هستند. مدل ۳۲GO950 دارای پنل ۴K Nano IPS با فناوری ATW است که خروجی دقیق رنگ را ارائه می‌دهد. نسخه ۳۲GQ850 نیز دارای پنل QHD Nano IPS با فناوری ATW است.

مدل ۳۲GQ850 نرخ تازه سازی متغیر بین ۲۴۰ و ۲۶۰ هرتز را ارائه می‌دهد و نسخه ۴۸GO900 برای اولین بار در میان محصولات الجی از پنل اولد استفاده می‌کند. مانیتور های گیمینگ UltraGear الجی از پایه های زاویه دار و نور شش گوش پشتیبانی می‌کنند.

سری مانیتور های گیمینگ UltraGear ال‌جی با نرخ تازه سازی 260 هرتز معرفی شد
مدل ۳۲GQ850
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

درگاه HDMI 2.1 در تمامی نسخه های این سری قرار داده شده است و نهایت کیفیت را ارائه می‌دهد. با کمک این درگاه، دریافت کیفیت ۴K با نهایت قدرت در این مانیتور ها فراهم خواهد بود. این ویژگی باعث استفاده از مانیتور در کامپیوتر های شخصی و کنسول ها خواهد شد. طبق ادعای الجی، تمامی نسخه های این سری زمان پاسخگویی فوق العاده سریع دارند و برای اجرای بازی های آنلاین، بسیار مفید خواهند بود.

سری مانیتور های گیمینگ UltraGear ال‌جی
مدل ۴۸GO900

نسخه های ۳۲GO950 و ۳۲GQ850 دارای اندازه ۳۲ اینچ هستند که مدل قدرتمند ۴۸GO900 دارای اندازه ۴۸ اینچی است. این نسخه دارای یک پایه انحصاری برای تنظیم ارتفاع و شیب مانیتور به صورت دلخواه است. همچنین در پنل پشتی نسخه ۴۸ اینچی، از نورپردازی RGB انحصاری استفاده شده است که حس گیمینگ بودن را به خوبی القاع می‎‌کند.

متاسفانه اطلاعات چندان زیادی درمورد قیمت گذاری و عرضه این محصولات در دسترس قرار نگرفته و به احتمال زیاد شاهد انتشار اطلاعات جدید درمورد سری مانیتور های گیمینگ UltraGear ال‌جی در هفته های آینده باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر