سری هواوی نوا ۷ در ۲۳ آوریل رونمایی می شوند

به تدریج بعد از قفل اخیر، سری بعدی تلفن های هوشمند هواوی، یعنی سری جدید هواوی نوا ۷ در ۲۳ آوریل برای رونمایی تایید شده است.

چند گزارش در ویبو در مورد رونمایی این سری در حال پخش است و درست بعد از اینکه سری آنر ۳۰ روانه بازار شد، هواوی سرانجام برای تایید این گزارشات به ویبو رفت.

هواوی نوا 7

همانطور که در پایین مشاهده می کنید تصویر عقب گوشی با برش مستطیلی برای دوربین نشان داده شده است. گزارش هایی موجود است مبنی بر اینکه این سری در سه مدل مختلف نوا ۷، نوا ۷ SE و نوا ۷ پرو عرضه خواهد شد.

تصاویر تبلیغات پیش بینی شده از این سری، نمایشگر های منحنی با سوراخ پانچ دوگانه را نشان می دهد. مجموعه دوربین عقب می تواند از سنسور های چهارگانه با لنز های پرپیسکوپ تشکیل شود و حداکثر زوم دیجیتال ۵۰ برابری را پشتیبانی کند.

در زیر کاپوت این دستگاه از جدیدترین پردازنده کیرین ۹۸۵ پشتیبانی خواهد کرد که از اتصال ۵G داخلی نیز برخوردار است.

هواوی نوا 7

این همان سنسوری است که امروز به طور رسمی معرفی شد و همچنین در داخل همچون آنر است. یک زوج در  دیتابیس Geekbench با نام های هواوی نوا ۷ SE و هواوی نوا ۷ به تریب با پردازنده های کیرین ۸۲۰ و کیرین ۹۸۵ دیده شذه است.

انوع نسخه های رنگی شامل قرمز، آبی و سفید گرادیانی است اما نسخه های ذخیره سازی هنوز مشخص نشده است. قیمت شایعه شده برای سری نوا ۷ بین ۲۰۰۰-۴۰۰۰ یوان می شود که اگر بخواهیم به واحد پول آمریکا تبدیل کنیم بین ۲۸۲ الی ۵۶۵ دلار خواهد بود.

 

احتمالا هواوی در این دستگاه هم فلسفه همیشگی ارائه تلفن های هوشمند با قیمت مناسب را تکرار کند، این فلسفه نفع مشتری را جلوتر خود تولید کننده می داند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر