سری هواوی نووا ۷ در لیست تنا دیده شد

سری هواوی نووا ۷ در لیست تنا دیده شد

هواوی طی چند روز پرچمدار بزرگی را ارائه می هد و این کمپانی هم اکنون در حال پاک کردن موانع قانونی برای سری تلفن های نووا  خود است که به زودی نیز رونمایی می شود. هواوی نووا ۷ و نووا ۷ پرو به تازگی در پایگاه داده صدور گواهینامه CCC هم مشاهده شده و اکنون هم در لیست تنا ظاهر شده اند.

این اتفاق در میان آشفتگی های COVID-19 که اکنون در بیشتر مناطق دیگر جهان را در بر می گیرد در حالی که به نظر می رسد چین از بدترین مرحله عبور کرده است اتفاق می افتد.

هواوی نووا ۷ در لیست تنا

هواوی نووا 7

مدل های کشف با شماره مدل های JER-AN10 و JEF-AN00 همان مدل هایی هستند که در بانک اطلاعاتی CCC مشاهده شده اند. دو مدل دیگر نیز وجود دارد که با شماره مدل هایی BMH-AN10 و CDY-AN00 ثبت شده است که به نظر می رسد انواع مدل هایی سری هواوی نووا ۷ هستند.

این احتمال وجود دارد که یکی از آن ها هواوی نووا ۷SE باشد. این سری موفق به دستیابی به سری تلفن های نووا ۶ خواهد شد و معمولا از تراشه های پرچمدار هواوی بهره می برد و این بدان معنی است که ما به احتمال زیاد حداقل پدازنده کیرین ۹۹۰ را در نسخه پرو مشاهده خواهیم کرد. با این وجود، انواع کم هزینه را می تواند برای کیرین ۸۲۰ ۵G تائید کند که برای هونور ۳۰S هم اکنون تائید شده است.

از هم اکنون، تائید ظرفیت شارژ سریع ۴۰ واتی برای این سری نیز وجود دارد. البته، به محض اینکه پایگاه داده تنا گوشه ای از این دستگاه را به بیرون فاش کند، ما اطلاعات بیشتری از آن جمع می کنیم.

هم اکنون، هواوی آماده است که سری P40 را در تاریخ ۲۶ مارس عرضه کند. پس از آن، هونور با هونور ۳۰S پشت آن قرار دارد، که انتظار می رود سری نوا ۷ را در ماه آوریل رونمایی کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر