سری ۶ اپل واچ با یک بند چرمی همراه خواهد بود

سری ۶ اپل واچ با یک بند چرمی همراه خواهد بود

اگر جز کسانی هستید که بند های چرمی برای اپل واچ را می خواهید، به زودی این بند های چرمی در دسترس خرید خواهد بود. در واقع، گر مدل لوپ این شرکت از ابتدا وجود داشته باشد، تنها با سالها تجدید اپل واچ، فقط رنگ های جدیدی را به آن رسیده است. اما خبری در Reddit نشان می دهد که اپل به زودی یک نوع جدید با بند چرمی مجددا برای اپل واچ ارائه می دهد.

بند های جدید برای اپل واچ ۶ خواهد بود؟ عکس های ارسالی در ویبو پشتیبانی ساعت آینده اپل از این بند های را نشان می دهد. علاوه بر این، آنها همچنین در رنگ های مرسوم تر مثل رنگ های روشن، قرمز، صوتی و یا قهوه ای ارائه می شوند. اگر ظاهر آنها جالب باشد، باید ببنیم که آیا می تونند جایگزین دستبد های ابتدایی ورزشی بشوند.

سری ۶ اپل واچ با یک بند چرمی همراه خواهد بود

آنها باید بتوانند ظاهر خود را به طور مکرر در تماس با عرق ثابت نگه دارند. اپل می تواند دستبد های جدید خود را برای همه ساعت های فعلی و آینده خود عرضه کند. رونمایی این دستبند در WWDC 2020 در ۲۲ ژوئن امکان پذیر خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نسل جدید اپل واچ بر کارکرد های سلامت روان متمرکز خواهد شد. به گفته جان پروسر، اپل واچ ۶ از سنسور های با دقت بالا برای تحقق عملکرد تشخیص سلامت روان مانند حملات استرس استفاده خواهد کرد.

حملات استرسی همچنین حملات اضطرابی حاد هم نامیده می شوند. ناگهان بیمار ناراحتی شدیدی را تجربه می کند که ممکن است سفتی در قفسه سینه، نفس نفس کشیدن، ثبش قلب، تعریق، ناراحتی معده، لرزش، بی حسی دست و پا، احساس مرگ، احساس ولع و یا از دست دادن کنترل باشد.

هیچ دلیل آشکار یا شرایط خاصی نمی تواند وجود داشته باشد. همچنین افرادی که آن را در موقعیت های ویژه مانند شلوغی، درون مغازه ها و وسایل نقلیه عمومی احساس می کنند. حالت دوم هم با حملات ترس آگورافوبیا نامیده می شود.

طبق اخبار قبلی، پیش بینی می شود اپل واچ ۶ نیز عملکرد تشخیص اکسیژن خون را به قابلیت های خود اضافه کند. اکسیژن خون یک شاخص مهم در سلامتی هر فردی است. بنابراین فت سطح اکسیژن خوب بدن ممکن است نشانگر تنفس سخت و مشکلات قلبی باشد که نیاز به مراقبت های فوری پزشکی داشته دارد.

علاوه بر این از عملکرد نظار بر اکسیژن خون به کاربران کمک می کند تا اعلانات فشار راجع به هیپوکسیمی دریافت کنند. این فناوری ممکن است در محصولات جدید آینده اپل قرار بگیرد و با آپدیت عملکرد الکتروکاردیوگرام ECG همراه باشد.

شایعات قبلی همچنین نشان داده اند که اپل واچ ۶ از نظارت بر خواب هم پشتیبانی خواهد کرد. این دستگاه قادر به اندازه گیری کیفیت خواب، مدت زمان و سایر شاخص ها خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع 9to5mac

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر