سامسونگ و هواوی سلاطین بازار گوشی های هوشمند ۵G

سامسونگ و هواوی سلاطین بازار گوشی های هوشمند ۵G

بازار تلفن های هوشمند چین بزرگترین بازار در جهان است و برای فروش جهانی تلفن های هوشمند بسیار مهم است. از زمان تجاری سازی ۵G در چین، فروش تلفن های ۵G رو به افزایش است.

بازار گوشی های هوشمند ۵G به طور مداوم در حال گسترش است و بسیاری از تولید کنندگان عمده در حال حاضر دارای تلفن های هوشمند ۵G هستند.

در گزارش اخیر استراتژی آنالیتیکس آمده است که در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰، محموله های گوشی هوشمند ۵G جهانی به بیش از ۲۴ میلیون دستگاه رسیده است.

در این گزارش اشاره شده است که در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ سامسونگ و هواوی ۶۸ درصد از سهم جهانی تلفن های هوشمند ۵G در بازار را به خود اختصاص داده اند. لازم به ذکر است که تقاضای گوشی هوشمند ۵G در چین بالاتر از حد انتظار است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به طور خاص، محموله های گوشی های هوشمند ۵G جهانی سامسونگ با ۸.۳ میلیون دستگاه در رتبه اول قرار گرفته اند. هواوی هم (به همراهی آنر) با ۹ میلیون دستگاه گوشی هوشمند ارسال شده در رتبه دوم این جدول قرار دارد.

ویوو، شیائومی و اوپو به ترتیب با ۲.۹، ۲.۵ و ۱.۲ میلیون دستگاه ارسال شده در رده های سوم، چهارم و پنجم این جدول قرار دارد.

از نظر سهم بازار، سامسونگ دارای ۳۴.۴% و هواوی/آنر دارای ۳۳.۲% است. ویوو، شیائومی و اوپو هم به ترتیب ۱۲.۰%، ۱۰.۴% و ۵% از بازار را در اختیار دارند.

هر چه راه حل های فناوری ۵G پیشرفته تر می شود، ما شاهد ارزان قیمت تر شدن تلفن های هوشمند ۵G خواهیم بود. در حال حاضر، پایین ترین رنج تلفن های ۵G حدود ۳۰۰ دلار قیمت دارند که این قیمت به مرور کاهش خواهد یافت.

امثال هواوی، مدیاتک و کوالکام در حال حاضر روی تراشه های ۵G پایین رده کار می کنند. این به طور قابل توجهی باعث کاهش قیمت دستگاه های ۵G خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع ITHome

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر