سلب قدرت ترامپ در توییتر :دوران تاریک دونالد ترامپ

سلب قدرت ترامپ در توییتر :دوران تاریک دونالد ترامپ

طبق گفته های رئیس بخش فنی توییتر از این به بعد از انتخابات آمریکا، دونالد ترامپ مانند افراد دیگر خواهد بود و هیچ ممنوعیتی برای این شخص در حساب کاربری وجود نخواهد داشت و هرکاربری می تواند هر دیدگاهی را نسبت به این فرد بنویسد.

قبل از اجرایی کردن این حالت، هیچ فردی نمی توانست برای دونالد ترامپ دیدگاه های توهین آمیز و مسخره ای بنویسد و محدودیت های خاصی برای حساب کاربری ریاست جمهوری آمریکا به وجود آمده بود که در بالاترین سطح خود قرار داشت که واقعا عجیب و بسیار خاص بود.

طبق گفته ها حساب کاربری رئیس جمهور جدید نیز چنین قابلیت هایی خواهد داشت و ما نیز شاهد اتفاقات بسیار عجیب و فوق العاده خاص خواهیم بود که این شرکت توانایی های قابل توجه و بسیار هوشمندانه ای را از خود به نمایش خواهد شد.

سلب قدرت ترامپ در توییتر از آنجایی شروع شد که رئیس جمهور قبلی آمریکا یعنی دونالد ترامپ در یک بیانیه ای برای تمامی شبکه های اجتماعی قدرتمند دنیای فناوری خط و نشان های عجیب و غریبی را کشید و از همین جا دعوای شرکت های بزرگ فناوری با رئیس جمهور آمریکا شروع شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اتفاقات اخیر که توسط این شرکت رونمایی شد، باعث ایجاد تنش های بسیار زیاد و قدرتمندی از سوی این بزرگترین فروشگاهی شده است که در ایده آل ترین حالت ممکن به نمایش در خواهد آورد و بهترین حالتی خواهد داشت که از امنیت پیش رو به وجود خواهد آورد.

سلب قدرت ترامپ در توییتر

سلب قدرت ترامپ در توییتر

اتفاقاتی که در این چند وقت اخیر برای دولت ترامپ و همچنین فناوری های موجود افتاده بود به بهترین شکل ممکن مدیریت شد و قطعا شاهد اتفاقات بسیار بی نظیر و خاص خواهیم بود که قطعا شاهد اتفاقات بی نظیر و فوق العاده هوشمند خواهیم بود.

باید منتظر نهایی شدن این خبر توسط توییتر باشیم که برای رئیس جمهور جدید امریکا یعنی جو بایدن نیز این قابلیت و حالت امنیتی فعال خواهد شد و شاهد برخی از اتفاقات بسیار جذاب و جالب باشیم که در بالاترین سطح خود قرار خواهد گرفت.

—-باسیم پو باش از دنیا دور نمونی—-

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر