سنسور اثرانگشت کناری در مدل های آیفون ۱۲ استفاده خواهد شد

دیروز اپل رسما اعلام کرد که دومین کنفرانس رونمایی محصولات جدید پاییزی خود را در ۱۳ اکتبر در مقر پارک خود برگزار می کند. هیچ کس تردید ندارد که در این رویداد از گوشی های هوشمند آیفون ۱۲ و همچنین سایر محصولات سخت افزاری نوآورانه خود رونمایی خواهند کرد.

سنسور اثرانگشت کناری در مدل های آیفون ۱۲

منابع مختلف تصویر از گوشی هوشمند آیفون ۱۲ منتشر کرده اند. که می گوید همه ماژول های خط تولید جدید می توانند با سنسور اثرانگشت کناری تاچ آیدی را دریافت کننند. با این حال، اگر قبلا قبل از عرضه آیفون ایکس، آن در پنل جلویی زیر صفحه قرار داشت، اکنون این سنسور در کنار صفحه زیر دکمه پاور قرار دارد.

دکمه پاور با سنسور اثرانگشت تاچ آیدی یکپارچه در سمت راست گوشی قرار ارد. مدت هاست که این تنظیم توسط بسیاری از تولید کنندگان گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار گرفته است. اینکه چقدر راحت یا ناخوشایند است با یک سنسور اثرانگشت در پشت مقایسه می شود، یک امر شخصی ترجیحی است.

شایان ذکر است که فروشگاه آنلاین SellCell اخیرا نظظر سنجی از ۲۰۰۰ کاربران گوشی های هوشند اندرویدی انجام داده است که نتایج نشان می دهد از هر سه نفر یک نفر قصد خرید آیفون ۱۲ را دارند.

منابع همچنین ادعا می کنند که قابلیت های کوچکترین آیفون ۱۲ جدید در مقایسه با مدل های بزرگ بسیار ضعیف خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عملکرد آیفون ۱۲ مینی ممکن است به دلیل تراشه B14 کاهش یابد

انتظار می رود در میان محصولات جدید جایین برای کوچکترین آیفون وجود داشته باشد. که می توان آن را آیفون ۱۲ مینی نامید و صفحه نمایش آن ۵.۴ اینچی است. این مدل شانس تبدیل شدن به

پرفروش ترین گوشی هوشمند در سری جدید دستگاه های اپل را دارد. برخی از آنها تراشه ضعیف تری را نسبت به سایر مدل های آیفون ۱۲ به واسطه کاهش هزینه استفاده خواهند کرد.

به عنوان مثال، فاش کننده MauriQHD@ ادعا می کند که اپل تراشه میان رده B14 را تولید کرده است. گفته می شود تولید این تراشه به دلیل حداقل رساندن قیمت و ارائه یم مدل مقرون به صرفه بوده است.

در حقیقت، آنها A14 را به عنوان پایه در نظر گرفتند، اما فرکانس هستهه ها را کم کرده اند. این احتمال وجود دارد که آیفون ۱۲ مینی تنها گوشی هوشمند شرکت باشد که تراشه جدید را به کار خواهد گرفت. همچنین ممکن است در آیفون SE پلاس هم به کار گرفته شود.

شایان ذکر است که نام گذاری مینی برای شرکت مستقر در کوپرتینو کاملا جدید نیست. این شرکت در حال حاضر از ینی در تولید مک و آیپد استفاده می کند. این شرکت حتی در گذشته از مدل های آیپد مینی هم رونمایی کرده است.

بنابراین دیدن نام آیفون ۱۲ مینی زیادی تکان دهنده نخواهد بود، حی اگر این پسوند چنیدن سال طول کشید تا به صف گوشی های هوشمند برسد. این شرکت به احتمال زیاد پسوند های آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس را برای مدل های آینده با اندازه های ۶.۱ اینچ و ۶.۷ اینچی حفظ خواهد کرد. این نام ها سال گذشته با آِیفون ۱۱ رونمایی شدند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر