سنسور حرکتی اثر انگشت ساخته شد

سنسور حرکتی اثر انگشت ساخته شد

با شیوع ویروس کرونا در جهان ، محققان به دنبال روش هایی برای انجام اقدامات اساسی مانند سهولت پرداخت در فروشگاه ها هستند. نحوه تکمیل معاملات در سال های اخیر تغییر کرده است ، به ویژه با پرداخت از طریق تلفن های هوشمند یا پوشیدنی هایی مانند Apple Watch.

با این حال ، بیشتر مردم هنوز کارت اعتباری خود را بیرون می کشند و آن را با کش رفتن یا در کارت خوان قرار می دهند. مهندسی پوردو فناوری جدیدی را اعلام کرده است که به کاربران امکان می دهد برای انجام معامله به راحتی با انگشت دستگاه را لمس کنند.

نمونه اولیه توسط مهندسان دانشگاه پردو ساخته شده است که به عنوان پیوندی بین کارت اعتباری کاربر یا تلفن هوشمند و اسکنر خواننده عمل می کند. تمام کاری که کاربر برای انتقال اطلاعات باید انجام دهد لمس یک سطح است. سیستم نمونه اولیه Purdue در حال حاضر قادر به انتقال پول نیست ، اما این اولین فناوری است که قادر به ارسال هرگونه اطلاعات از طریق لمس مستقیم انگشت است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فناوری نمونه اولیه ای که محققان توسعه داده اند مانند ساعت فرسوده است و بدن کاربر می تواند هنگام لمس حسگر روی لپ تاپ ، اطلاعاتی مانند عکس یا رمز عبور را ارسال کند. مهندسان می گویند که این فناوری به بیومتریک متکی نخواهد بود. متکی به سیگنال های دیجیتالی است. این فناوری به کاربران امکان می دهد کارهایی مانند ورود به برنامه در تلفن شخص دیگری را با استفاده از لمس انجام دهند.

سنسور حرکتی اثر انگشت

سنسور حرکتی اثر انگشت

از آنجا که این فناوری به عنوان نمونه اولیه در یک دستگاه ساعت مانند پوشیدنی ادغام شده است ، این می تواند به شکل ظاهری Apple Pay و سرویس های مشابه در آینده اشاره کند. این فناوری همچنین آینده ای را پیش بینی می کند که شاید لازم نباشد چیزهایی مانند پین های خودپرداز یا رمزهای عبور برای رایانه ها را به خاطر بسپاریم. شاید این فناوری حتی بتواند نیاز به اسکن کارتها را برای دستیابی به بخشهایی از امکانات ایمن از بین ببرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر