سنسور لیدار آیفون ۱۲ پرو و آیفون پرومکس خاص می باشد

سنسور لیدار آیفون ۱۲ پرو و آیفون پرومکس خاص می باشد

شرکت اپل با قابلیت های هوشمندی که دارد باعث شده تا شاهد قابلیت های جذاب و بسیارفوق العاده برای سری جدید آیفون ۱۲ باشیم که در بالاترین سطح خود قرار دارد و ما نیز شاهد حالت های خاص و بسیار هوشمندانه برای سری جدید بودیم.

این شرکت توانایی های بسیار زیادی دارد و همین موضوع باعث به وجود آمدن قابلیت های جذاب و بسیار مناسب هستیم که این شرکت توانسته برای سری آیفون جدید خود از فناوری های بروز و هوشمندانه ای بهره مند باشد و در نهایت شاهد قابلیت هوشمندانه از این سری هستیم.

آیفون ۱۲ پرو و پرومکس دارای سنسور فوق العاده لیدار برای عکاسی می باشند که کیفیت قابل توجه و بسیار هوشمندانه ای را ازخود به نمایش می گذارد و قطعا خروجی قابل قبول و بسیار حرفه ای را ازخود به نمایش می گذارد که خاص و هوشمندانه می باشد.

سنسور لیدار آیفون ۱۲ پرو دارای کیفیت قابل قبولی می باشد و رسانه های معتبر دنیا با بررسی های اولیه روی این گوشی، از قابلیت ها و تمرکز های بسیار جذاب برای این سنسور شاهد بودیم که با ثبت تصاویر قابل قبول امتیاز خوبی دریافت می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شرکت اپل با تاثیرگذاری بر روی یک سنسور قدرتمند و کارایی بسیار فوق العاده و هوشمندانه قدرت بالایی دارد و همین موضوع باعث شده تا شاهد قابلیت های فوق العاده و بسیار هیجان انگیز از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی باشیم.

سنسور لیدار آیفون 12 پرو

سنسور لیدار آیفون ۱۲ پرو

آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس تنها دو مدل از مجموعه اپل در سال جاری هستند که نه تنها از یک پیکربندی دوربین سه گانه بلکه از یک سنسور LiDAR برای برنامه های مرتبط با AR برخوردار هستند.

گزارش های قبلی اشاره داشتند که این واحد LiDAR نسبت به سنسور موجود در iPad Pro 2020 پیشرفته تر است و این تنها می تواند به معنای ایجاد فرصت های مختلف برای کاربران باشد. به عنوان مثال ، اگر نوار برش روی خود ندارید ، یکی از اهداف این دوربین LiDAR اندازه گیری قد شخص است. بگذارید نگاهی به چگونگی امکان چنین چیزی بیندازیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر