تعمیرکنندگان موبایل نمی توانند سنسور های دوربین آیفون ۱۲ را جایگزین کنند

شنیدن مشکلات تعمیر برای آیفون ها کاملا معمول است و آیفون ۱۲ هم تفاوتی ندارد. طبق گزارشی از iFixit، اپل یک مانع تعمیر دیگر برای آیفون ۱۲ دارد. این امر باعث می شود نمایندگی های تعمیرات نتوانند به کاربران در تعویف ماژول دوربین کمک کنند.

تعمیرکنندگان موبایل نمی توانند سنسور های دوربین آیفون ۱۲ را جایگزین کنند

سنسور های دوربین آیفون 12

تکنسین های که با iFixit کار می کنند دریافتند که دوربین آیفون ۱۲ برای کارکرد عادی پس از تعویق قطعات به مجوز نرم افزاری نیاز دارند. این در مورد آیفون های قبلی وجود ندارد. با استفاده از مدل های قدیمی، به راحتی می توانید دوربین را جایگزین کرده و بدون هیچ مرحله دیگری کاملا از آن استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

iFixit گفت که دوربین و صفحه نمایش از رایج ترین قسمت هایی هستند که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند. اپل به طور فراینده ای محدودیت هایی را به دستگاه های خود اضافه می کند و اکنون تعویض یا تعمیر دستگاه های آیفون برای تکنسن ها فاقد طلاحیت مشکل است.

سنسور های دوربین آیفون 12

هنگام تعویض قطعات دوربین آیفون ۱۲ بدوم اجازه رسمی اپل، به نظر می رسد در زمان راه اندازی به طور معکار می کند، اما با برخی از سو عملکره های ممکن است روبرو شود. iFixit اشاره کرد که دوربین را نمی توان به زاوید دید اولتراواید تغییر داد و تنها در حالت های خاص دوربین کار می کند و حالت های دیگر کاملا غیر قابل دسترسی می شوند.

علاوه بر این، iFixit ادعا می کند که این جایگزین سنسور های دوربین آیفون ۱۲ نیاز به مجوز نرم افزار تنها از طریق استفاده از یک برنامه اختصاصی اپل به نام System Configuration قابل انجام است. تنها سازمان های رسمی تعمیرات اپل مثل اپل استور با Best Buy به این برنامه دسترسی دارند. این سختگیری سیاست های نگهداری ممکنت است بیشتر به بازار نگهداری، تعمیر، بازیافت و فروش مجدد قعطات تاثیر بگذارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر