سود اینتل در نوت بوک با عرضه تراشه های ۵ نانومتری

سود اینتل در نوت بوک با عرضه تراشه های ۵ نانومتری

شرکت قدرتمند اینتل با وارد شدن به حوزه تراشه های لپتاپ عملکرد قابل توجه و بسیار هوشمندانه ای از خود به نمایش خواهد گذاشت و شاهد عملکرد بسیار مناسب و هوشمندانه از سوی این شرکت هستیم که در بالاترین شرایط ممکن ارائه داده خواهد شد.

قابلیت های به وجود آمده در بخش ساخت و توسعه تراشه های نوت بوک ها برای اینتل بسیار مفید و سودآور بوده و باعث شده تا این شرکت با رشد ۳۰ درصدی مواجه شود و شاهد حالت هایی هستیم که در دستور کار این شرکت قرار گرفته است که می تواند بسیار جذاب و خاص باشد.

حالت های به وجود آمده توسط اینتل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ یکی از خاص ترین سال های این شرکت بود که نزدیک به ۱۰ میلیارد دلار درآمدزایی داشته است که یک آمار بسیار هیجان انگیز و خاص از سوی اینتل برای ساخت و تولید تراشه های کامپیوتری بوده است.

سود اینتل در نوت بوک ها به قدری واضح بود که شرکت رقیب یعنی AMD به طور کامل اعلام کرد این شرکت قصد دارد با ارائه حالت های مناسب و بسیار هوشمندانه عملکرد خاص و خوبی از خود به نمایش بگذادر و شاهد حالت هایی خواهیم بود که در دستور کار اینتل قرار می گیرد.

روند مثبت و تولیدی این شرکت در ارائه خدمات قابل توجه بسیار خاص است و باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار مناسب باشیم که در دستور کار این شرکت قرار گرفته است و باعث می شود تا اتفاقات بسیار مناسبی از سوی هر دو شرکت برای بازار های جهانی و تراشه شاهد باشیم.

سود اینتل در نوت بوک ها

فروش قوی رایانه های شخصی اینتل ، همراه با جهش شگفت آور ۳۹ درصدی در بخش فناوری خودران Mobileye ، به این شرکت کمک کرد تا انتظارات خود را از ماه اکتبر ۲.۶ میلیارد دلار پشت سر بگذارد. این شرکت ۲۰ میلیارد دلار درآمد برای سه ماهه چهارم با سود ۵.۹ میلیارد دلاری گزارش کرده است. این ارقام در واقع به ترتیب ۱ و ۱۵ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشتند ، اما این شرکت هنوز جشن می گیرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر