سورس کد ویندوز ایکس پی لو رفت:نشت اطلاعاتی مایکروسافت

سورس کد ویندوز ایکس پی لو رفت:نشت اطلاعاتی مایکروسافت

دیروز طی بیانیه ای شرکت مایکروسافت اعلام کرد، در یک نشت اطلاعاتی سورس کد های کلی ویندوز ایکس پی لو رفته و یک اتفاق بسیار عجیب و غریب برای این شرکت در حال رخ دادن می باشد، هنوز منبع خاصی برای این نشت منتشر نشده است.

دلیل اینکه این سورس کد ها دزیده شده اند مشخص نشده و مایکروسافت به طور کلی اعلام نکرده دلیل این کار چه می باشد و مایکروسافت هدف اصلی خود را چه قرار داده است و به جه دلایلی این اتفاقات را رقم زده است که باعث تعجب کاربران این شرکت شده است.

عجیب تر از این نشت اطلاعات ویندوز ایکس پی، شاهد اطلاعاتی هستیم که نشان می دهد در این ویندوز یک تم مخفی کپی شده از سیستم عامل انحصاری اپل وجود دارد که سیستم عامل را شبیه به محصولات اپل می کند که در بخش مخفی قرار دارد.

سورس کد ویندوز ایکس پی به درد کمتر کسی می خورد، اما ساختار کلی و الگوریتم های استفاده شده در این سیستم عامل می تواند بسیار مفید و کارآمد باشد و مخصوصا برای ویندوز های سمت سرور می تواند کمک بسیار زیادی به برنامه نویس ها بکند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ساختار کلی ویندوز ایکس پی در بهترین شرایط ممکن انجام گرفته و مایکروسافت با بهترین حالت های خود این اتفاق را رقم زده و ما نیز شاهد حالت های بسیار هوشمندانه و فوق العاده قدرتمند از سوی این شرکت بهتر و با کارایی بسیار بالا هستیم.

سورس کد ویندوز ایکس پی

سورس کد ویندوز ایکس پی

هنوز دلیل منتشر شدن این اطلاعات مهم از سرور اصلی مایکروسافت مشخص نشده است و باید منتظر اعلام اتفاقات و حالت هایی باشیم که این شرکت ها توانسته اند آنها را به وجود بیاورند و در ثبت اتفاقات متعدد و متفاوت بسیار مهم باشند.

ویندوز ایکس پی سالها می باشد که بدون استفاده می باشد و مورد استفاده قرار نگرفته است و ما نیز شاهد حالت هایی هستیم که این شرکت توانسته آنها را به وجود بیاورد و در ثبت اتفاقات بسیار متفاوت و هوشمندانه نقش بسیار ایده آلی به همراه خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. شیروان میگه

    جالب بود
    سورس کد این ویندوز خودش میتونه مقدمه ساخت یه سیستم عامل باشه

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر