افتتاح سومین مرکز توسعه مایکروسافت NCR در هند

افتتاح سومین مرکز توسعه مایکروسافت NCR در هند

مایکروسافت یکی از غول های فناوری در دنیا می باشد که با عرضه محصولات و خدمات متنوع به یکی از محبوب ترین شرکت ها در چند سال اخیر در بین شرکت هایی بوده است که در حوزه فناوری و تکنولوژی فعالیت دارند.

مایکروسافت در مناطق مختلف دنیا برای خود مراکز توسعه زیادی را راه اندازی کرده است و در آنها برای تحقیق و ساخت و تولید محصولات خود فکر می کند و این نیز باعث شده است تا شاهد اتفاق بسیار فوق العاده از سوی مایکروسافت در بین تمامی محصولات این شرکت باشیم.

مایکروسافت برای سومین در کشور هند مرکز توسعه داده های خود را راه اندازی کرد و در این در حالی می باشد که مراکز توسعه قبلی این شرکت در شهر های بنگلورو و حیدرآباد هند افتتاح شده بود و این مرکز نیز در مطقه NCR هند افتتاح شده است.

در مراکز توسعه مایکروسافت تمامی مهندسان حضور دارند و بر روی محصولات و خدمات دهی های جدید این شرکت برنامه ریزی می کنند و به خدمات دهی جدید خود قرار است توسعه های زیادی داده شود و بخاطر هین نیز مرکز توسعه مایکروسافت نامگذاری شده اند.

در مراسم سومین مرکز توسعه مایکروسافت NCR در هند، بیل گیتس مدیر و صاحب مایکروسافت حضور داشت و در سخنرانی های این افتتاحیه قرار گرفت و درمورد پیشرفت های زیادی برای مایکروسافت در سال جدید و افتتاح چند مرکز توسعه در مناطق مختلف دنیا اشاره کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

افتتاح سومین مرکز توسعه مایکروسافت NCR در هند

افتتاح سومین مرکز توسعه مایکروسافت NCR

وجود مهندسان با کیفیت و با توانایی های بالا باعث شده است تا مایکروسافت مجبور به این شده است که مرکز توسعه را برای سومین بار در کشور هند راه اندازی کند و بخواهد در این حوزه تمامی تکنولوژی های خود را به تولید اولیه برساند.

صحبت های بسیار زیادی در این باره بود که چرا هند، و دلیل اصلی مایکروسافت برای راه اندازی مرکز توسعه جدید خود در کشور هند چه بوده است و می خواسته است آنرا در این بخش راه اندازی و افتتاح کند، شایعات زیادی وجود دارد اما محکم ترین آنها وجود مهندسان خبره در این کشور می باشد.

هنوز به طور کامل و قطعی مشخص نشده است که دلیل این ماجرا این بوده است اما درصد بالایی را میان دیگر شایعات به خود اختصاص می دهد که شاهد آنها بوده ایم که توسط سایر رسانه های معتبر دنیا منتشر شده است و اکثر کارشناسان دلیل این حرکت را نزدیکی شرکت های آمریکایی به چین برای رقابت اقتصادی می گویند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر