سونی پلی استیشن Vue را تعطیل خواهد کرد

در عوض سونی بر روی محصولات اصلی بازی خود تمرکز خواهد کرد

سونی اوایل سال آینده جریان پلی استیشن Vue را تعطیل خواهد کرد

به زودی در کورس تلویزیونی البته بیش از حد اینترنتی ، یک رقیب کوچک تر ولی وجود خواهد داشت . شرکت تعاملی سرگرمی سونی روز سه شنبه قصد بستن سرویس پخش جریان پلی استیشن Vue را در تاریخ ۳۰ ژانویه سال ۲۰۲۰ اعلام کرد. فروش این سرویس قبلاً شایعه شده بود ، اما به سادگی خاموش کردن آن به نظر می رسید که بدترین حالت باشد.

جان کودرا ، معاون رئیس جمهور SIE در مطلبی در وبلاگ خود اعلام کرد که بسته شدن صنعت تلویزیون با رقابتی بسیار پایدار نسبت به آنچه که در ابتدا انتظار می رفت ، کندتر است. کودرا خاطرنشان کرد: به همین دلیل ، ما تصمیم گرفته ایم تا روی تجارت اصلی بازی خود متمرکز شویم.

دلیل تعطیلی سونی پلی استیشن Vue

مدیر اجرایی افزود: آنها از آنچه در PlayStation Vue به دست آوردند بسیار افتخار می کنند و از مشتریان به خاطر پشتیبانی آنها در طول سالها تشکر می کنند.

این گزارشات و اخبار در اواخر هفته گدشته پخش شد که سونی مریل لینچ ، بانک مرکزی آمریکا را استخدام کرده است تا امکان بارگیری سرویس از دست دادن پول را کشف کند. سونی در اطلاعیه امروز چیزی در مورد فروش ذکر نکرده است ، بنابراین به نظر می رسد که در حال حاضر ، این امکان خارج از جدول است و این سرویس به سادگی در پایان ژانویه آینده به هر شکلی متوقف خواهد شد.

این بسیار شرم آور است ، هم برای سونی و هم برای کل جامعه جریانی. برش ریسمان در اواسط دهه تحرک زیادی ایجاد کرد اما به دلیل بالا رفتن هزینه های محتوا و ظهور سیستم عامل های ویدیویی مستقل مانند Netflix و در انتظار ورود Apple TV + و Disney + پیشرفت بسیار کند شده است.

___ با سیم پو همراه باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر