سو استفاده اپل با اپ استور از کاربران روسی

سو استفاده اپل با اپ استور از کاربران روسی

وزیر ارتباطات و فناوری کشور روسیه امروز به طور رسمی اعلام کرده است، نرم افزار اپ استور از کاربران کشور روسیه دزدی کرده است و از آنها سو استفاده نرم افزاری انجام داده است و بدون اینکه حتی آنها از این کار باخبر شوند.

شرکت اپل چند ماه پیش نیز به دسترسی به برخی از اطلاعات و داده های شخصی کاربران کشور روسیه متهم شده بود که با پرداخت یک جریمه سنگین از سوی اپل پایان یافت و حالا نیز مانند چند ماه گذشته این شرکت مورد بررسی و تحت پیگیری روسیه قرار گرفته است.

این پیگیری هنوز به طور کلی مشخص نشده است و دلیل این کار که اپل هدف اصلی خود را بر روی انجام برخی کار ها قرار داده باید شاهد این باشیم که آیا این حالت ها می تواند بهترین عملکرد و حالت ممکن را برای کاربران به وجود بیاورد.

سو استفاده اپل با اپ استور از کاربران روسی یک ماجرای جدید و عجیب را میان کشور روسیه و شرکت اپل باز کرده است و داشتن وکلای بسیار قدرتمند در کشور روسیه همیشه در دادگاه شرکت اپل شکست می خورد و مجبور به پرداخت هزینه های بسیار سنگین می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این بار نیز هدف از این شکایت، سو استفاده از اطلاعات و شکستن حریم خصوصی کاربران کشور روسیه می باشد که اپل را به یک محاکمه بسیار سخت می کشاند و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت می تواند از این ماجرای بسیار سخت فرار کند.

سو استفاده اپل با اپ استور از کاربران روسی

سو استفاده اپل با اپ استور

شرکت با محکوم شدن به این کار می تواند کاربران زیادی را از دست بدهد و بعد از جریمه سنگین شاهد از بین رفتن حالت بسیار عجیب و غریب برای شرکت اپل خواهیم بود که کاربرانی که این شرکت را به عنوان داشتن امنیت بالا می شناسند اعتماد خود را از دست رفته بدانند.

اپل قطعا نقشه های جدیدی برای رفع این مشکل خواهد داشت و باید منتظر بمانیم و ببینیم که توانایی اجرایی کردن آنها را خواهد داشت تا بتواند با سلامت از این ماجرای بسیار خطرناک و عجیب وعبور کند و بدون پرداخت یک جریمه بسیار سنگین از این وضعیت فرار کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر