سیاره جدید در منظومه شمسی پدیدار شده است

سیاره جدید در منظومه شمسی پدیدار شده است

ممکن است ماموریت های آینده در اعماق فضا تا زمانی که فکر می کنید طول نکشد. محققان شبکه “بزرگراه” منظومه شمسی را کشف کرده اند که به کاوشگرها و سایر فضاپیماها اجازه می دهد با سرعت بیشتری به سمت خارج حرکت کنند. به عنوان مثال سیارک های نزدیک مشتری می توانند در کمتر از ۱۰ سال به فاصله نپتون و در ۱۰۰ سال به ۱۰۰AU (حدود سه برابر فاصله نپتون از خورشید) برسند. از نظر تئوری فضاپیما سریعتر خواهد بود.

دانشمندان با محاسبه چگونگی قرار گرفتن “میلیون ها” مدار منظومه شمسی در منیفولدهای فضایی شناخته شده یا ساختارهای قوسی گسترش یافته از کمربند سیارک ، مسیرها را پیدا کردند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این رویکرد می تواند به طور قابل توجهی زمان لازم برای بازدید از قسمتهای خارجی منظومه شمسی را کاهش دهد. همچنین ممکن است با کاهش میزان انرژی درنظر گرفته شده برای جلو بردن ، به سفرهای کارآمدتری منجر شود. از این یافته ها می توان برای مطالعه اجسام نزدیک زمین که ممکن است کره زمین را تهدید کند نیز استفاده کرد. شما به زودی از دورترین نقاط سیستم بازدید نخواهید کرد ، اما این می تواند به بشریت کمک کند بدون اینکه سالها در هر سفر سالها تلف شود ، محله کیهانی را کشف کند.

سیاره جدید در منظومه شمسی

اتفاقاتی که اخیرا در پیرامون منظومه شمسی افتاده است در بالاترین سطح خود قرار دارد و ما نیز شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و ایده آل هستیم که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و در بهترین شرایط خود خواهد بود.

این سیاره در بهترین شرایط ممکن به این منظومه وارد شده است و می توان گفت این شرکت بهترین ترکیب را از خود به نمایش خواهد گذاشت و شاهد بهترین و البته ایده آل ترین حالت ممکن خواهیم بود که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد و ناسا اولین تجربه خود را داشته باشد.

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر