سیاست بازگشت جدید آمازون بخاطر کرونا تغییر می کند

سیاست بازگشت جدید آمازون بخاطر کرونا تغییر می کند

آمازون جزو شرکت هایی بوده است که بعد از شیوع ویروس کرونا به فکر تعدیل نیرو نیافتاده است و هیچکدام از نیروی های خود را اخراج و یا تعدیل نکرده است و گفته می شود برای حمایت از کارکنان خود بسته های حمایتی نیز ارسال خواهد کرد.

این فروشگاه اینترنتی قدرتمند برنامه های زیادی را برای مقابله با شیوع ویروس کرونا دارد و قرار است برای اینکه بتواند به کارمندان و کارکنان خود صدمه وارد نکند شرایط کاری مختلفی را به وجود بیاورد تا کارکنان این شرکت در این برهه زمانی دچار مشکلات مالی نشوند.

بخاطر همه ماجرا های پیش آمده این شرکت اولین تغییر خود را برای بازگرداندن محصولات خود اجرا کرده است تا هم خریداران و هم کارکنان این شرکت بتوانند به طور کامل در رفاه باشند و هیچ مشکلی از جانب ویروس کرونا آنها را تهدید نکند.

سیاست بازگشت جدید آمازون از یک پروتکل جدیدی بهره برده است که گفته می شود رضایت کاربران زیادی را در پی خواهد داشت و گفته می شود طرفداران زیادی نیز بخاطر همین بخش آمازون به این شرکت رو آورده اند و شروع به خرید از بخش های مختلف این سایت کرده اند.

این شرکت زمان های مختلفی را اعلام کرده است تا کاربرانی که خرید کرده اند و قصد بازگرداندن دارند و یا قرار است محصولات آنها در روز های آینده ارسال شود را به طور کامل لغو کنند و بتوانند سفارشات جایگزین یا مبلغ خود را دریافت کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سیاست بازگشت جدید آمازون بخاطر کرونا تغییر می کند

سیاست بازگشت جدید آمازون

طبق قانون جدید آمازون هر خریدی که تا امروز انجام گرفته است و تحویل داده شده است تا ۳۰ آوریل جمع آوری خواهد شد و باید تا آن زمان خریدارانی که قصد بازگرداندن محصول خود را دارند باید در سایت این شرکت ثبت کنند تا بتوانند به طور کامل شامل این قانون قرار بگیرند.

همچنین کاربرانی که محصولات آنها تا پایان ماه می قرار است به دست آنها برسد و می خواهند آنها را لغو کنند و یا یک محصول دیگری را جایگزین آن کنند نیز می توانند در بخشی که محصول خود را خریداری کرده اند این عملیات را اجرایی کنند.

آمازون همه این تغییرات و قوانین را بخاطر رفاه مشتریان و کارکنان خود انجام داده است تا در این شرایط بحرانی هیچ یک از اقشار نامبرده شده دچار مبتلا به این ویروس خطرناک نشوند و سلامتی خود را به صورت کامل حفظ کنند.

همچنین این شرکت برنامه های زیادی را برای تحویل محصولات خود در نظر دارد و گفته می شود باید صبر کنند تا بتوانند برخی از ویژگی ها و قابلیت هایی که قرار است فقط به صورت انحصاری در این سایت و بخش بسته بندی این شرکت انجام بگیرد باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر